Prijava

pseto88
Elokventno mi kurac popusi

pseto88
Ja kad bi ti reko da sam dipl ekonomista pa ti bi se frapiro

To je toliko očigledno da ne moraš ni da kažeš

Srbija je među prvim zemljama koja se kandidovala da bude korisnik kreditne linije od deset milijardi dolara za unapređenje saradnje Kine sa zemljama Centralne i Istočne Evrope i vodeća zemlja u tom delu Evrope u realizaciji infrastrukturnih projekata sa Kinom, izjavio je danas premijer Srbije Aleksandar Vučić.

Eto nama još kredita i kineza zaposlenih na našim projektima
A gasimo naše gradjevinare jer nemaju posla
Sve lepše od lepšeg

Diplomirani Ekonomisti ne psuju ili si drugačije uzeo da sudiš?

окадимо тему и негативну ауру протјерајмо у Сибир
https://www.youtube.com/watch?v=8iqwHtEh30U

Псето опет није попило лекове на време :(

Vidi ovog strucnjaka sa 40k platom hahaha posto su pcele brate u ovom fiskalnom kvartalu?

Ajeroplan za tebe sam tesla sinovac jos malo magistriram a o dva zavrsena fakulteta u roku i da ne govorim dodji da ga merimo

pseto88
Ajeroplan za tebe sam tesla sinovac jos malo magistriram a o dva zavrsena fakulteta u roku i da ne govorim dodji da ga merimo

Uopšte nisam sumnjao, zar nisi pročitao?
Ili na tim fakultetima nisu stigli da te funkcionalno opismene ?

ајероплан шта си по професији и у којој фирми, у којој држави радиш и на којој ако се може знати?

@Аутобус
Kako je to bitna stvar ko sam ja i gde radim

A o temi..

"Broj zaposlenih u Srbiji povećan je u proteklih godinu dana za 6,1 odsto, dok je broj nezaposlenih opao za 2,7 odsto, izjavio je danas u Nišu direktor Nacionalne službe za zapošljavanje Zoran Martinović."

Plašim se da su to sve oni sa članskim kartama SNS medju zaposlenim

pajticev poltron ovaj aeroplan i on radi za sendvice kakvo crno putovanje u francusku

Наравно да је битна, овако немаш никакав кредибилитет о било којој теми да причаш, нити ти ко вјерује кад имаш неке инсајдерске или полуисајдерске информације, нпр. сједење у кафани са војним атешеима. Овде мање више свако зна ко шта оптрилике ради или у којој држави живи, а ти си као неки мистери мен. па ко ће те схватити озбиљно? Ја желим да ти вјерујем ево

ArminVanBuuren
pajticev poltron ovaj aeroplan i on radi za sendvice kakvo crno putovanje u francusku

Moraću da te razočaram
O tom Pajtiću kao i o tvom Vučiću (kao i o svim našim političarima) mislim sve najgore
Svi do jednog su samo uništavali privredu i ovaj narod
Svi do jednog traže opravdanja u nekom drugom
I svi do jednog još uvek prodaju što je Tito još napravio
Sve je to ista sorta
Samo sebi u džep a narod...

mrzi me da editujem
Sve njih treba prvo procesuirati prema zakonu a onda dovesti Japanca koji će da sredi našu ekonomiju

imas pristup internetu pa vidi sta je radio tito i zasto je bilo to jebeno blagostanje za vreme tita, i zasto su besmislena poredjenja javnog duga za vreme tita, za vreme zutih i ovih sada

Ja ne pisem pismeno jer pisem imbecilima poput tebe granjke i rasnog koji misle da znaju sve o svakoj temi-koliko glup moras biti da mislis da znas sve? Mnogo(ja da ti kazem da ne forsiras mozak sada jer ti je u ekonomija modu). Ako slucajno dokazes da nisi debilcina rado.cu prodiskutovati sa tobom o.svakoj ekonomskoj ilo drugoj temi po tvom izboru, ako ja budem birao tema ce biti i tema mog master rada-makroekonomski efekti fiskalne konsolidacije srbije

ArminVanBuuren
ahaa znaci tito!

Ne Tito, nikako. Tek tu nisam
Nego konstatacija samo da ništa nisu svojim rukama uradili sem što kradu i prodaju sve što postoji

Армин и кад напише озбиљан пост ја читам као неки рандом цитат са исповјести или фејзбука хахаха
читам неким зиљавим гласом тако некако

pseto88
Ja ne pisem pismeno jer pisem imbecilima poput tebe granjke i rasnog koji misle da znaju sve o svakoj temi-koliko glup moras biti da mislis da znas sve? Mnogo(ja da ti kazem da ne forsiras mozak sada jer ti je u ekonomija modu). Ako slucajno dokazes da nisi debilcina rado.cu prodiskutovati sa tobom o.svakoj ekonomskoj ilo drugoj temi po tvom izboru, ako ja budem birao tema ce biti i tema mog master rada-makroekonomski efekti fiskalne konsolidacije srbije

Kao što sam i pretpostavio, funkcionalna nepismenost
(pročitao si a nisi shvatio)
Evo da ti napišem jednostavnije i tebi shvatljivije
To majstore, do jaja si