Prijava

ja kad sam bio beba niko se nije sklanjao takva vremena bila,svi pusili svugde

Nisu ni od mene al nefer je to jer beba ne bira gde ce da bude bude tamo gde je postave ne moze da ide de oce

5.oktobra sam posle razgovora sa mojim prijateljem Lukićem, nakon 16 godina ugasio svoju poslednju cigaretu. Nakon toga, svaki put kad se sjetim duvana, ushićeno pomislim JUHU PA JA SAM NEPUŠAČ.

Ma pisao sam jebeno svi u mom drustvu puse i ne smeta mi preterano, cisto sto se odeca usmrdi eto i nisam nikome nista rekao za to al ako nekome smeta nemoz ga daviti jebiga, zato pricam da svuda ima za pusace i nepusace deo pa biraj de ti prija

kako se mr nobody trudi da bude hardkor kao pun intended uu al si rasklimao sve svaka ti cast djecace

Sestra i zet su me nekad kad odem terali da zapalim jer kod njih gajbi niko nikad nije pušio i da bebica bude tu jer su se plašili da mala ne bude ko svílena kad porarste. Evo je sad ko zvrk mali nikad bolesna nije bila duša

Pljuvati samo na zelenu površinu.

armin takve prostorije ne bi funkionisale jer pusaci i nepusaci dolaze zajedno i sedaju za isti stol

a ti ako ti smeta znas gde su vrata ;)

Kome smeta dim nek sedi u parkicu ili u svoja 4 zida

Kome smeta dim, nek sjedne kraj prozora.

I ja koji sam nepušač, se gadim na one likove koji pred pušačima se sve užasavaju kako im smeta, pa noge bi im slomio da pušim. Što je neko rek'o, ako ti smeta idi. Verovatno znate o kakvom proseravanju pričam. Il' još gore je ono ako ti ne kaže, pa kašlje pa udiše onako kao da ne može da diše. Ja sam protiv pušenja, ali nisam protiv njihovih prava. U suštini u velikom broju firmi, pušači imaju prednost nad nepušačima, jer imaju pauzu više, ali opet, oni će prvi da crknu, pa bar nek budu odmorni za to lololololo.
Neko je rekao kao da ako roditelji puše da će pušiti i dete, meni oboje roditelja strastveni pušači, a ja nisam. A znam takođe dosta ljudi gde roditelji ne puše, a deca puše.

Nikad nisam bio u lokalu gdje je zabranjeno pušenje, pa ja se tu ne bih znao ponašati.

na mnogim mestima je zabranjeno i ono treba ne biti iznidjanac i ispostovati to...ja uvek ispostujem al ovako kad sam napolju ili tamo gde je dozvoljeno duvam u facu onome ko smara dim

A šta je s nepušačima koji su navikli na duvanski dim?

ajde da vidim ko sme da mi kaze u lice da odem ako mi smeta tim ajde junaci ?!??