Prijava

zazalices sto si se rodio nitkove

e bohor, imaš sreće što se duvan puši. Da se seno i slama puše, ti bi spavao na zemlji a verovatno bi ti i šveca ostala bez radnog mesta.

Jesi li ti definitivno batalio cigare, neš?

pušači ne peru zube, pa pričaju da im smrdi iz usta od cigara

coa ako ćeš da me jebeš jer sam prošli put popustio, da jesam batalio.
čak mi i smeta prevelika količina dima

Neću da jebuckam, pitam ozbiljno. Ja sam izgubio naviku potpuno, od sredine novembra, kad sam rešio da bataljujem, sam kupio dve pakle cigara, jednu tamo oko nove godine, jednu pre desetak dana, i vukao ih po nedelju dana, čisto kad mi dođe da zapalim. Al' računam da sam batalio, ovo je bilo čisto iz inata, da dokažem sebi da je govno i da mi ne treba. I ništa, dišem konačno, još mi srce ne šljaka normalno, al' biće i to valjda.

Kako zvučim k'o pička u postu iznad, bivši pušači su veća govna od pušača sig.

Sad to htede da napišem

Neš jednom i dva i tri puta je ok skeč al ne više pička ti materina

pa vidi. ovo je drugačije nego što sam do sada ostavljao duvan.
jedan dan sam ustao i rekao sebi da sam nepušač i to posle višemesečnog krivljenja samog sebe što sam jebeni zavisnik. Samo sam rekao sebi da sam slobodan i da me boli kurac da više duvanim.
Bez krize, bez problema.
I još uvek ustajem sa takvim razmišljanjem. Ne smatram sebe uopšte pušačem. Distancirao sam se od toga.

Između ostalog, jako veliku ulogu u tome je odigrao meni antipatičan lik (bohor). Poslao mi je neke korisne linkove i pomogao mi.
A to što ga spominjem stalno i podjebavam, to je druga stvar. Podjebavam ga zato što volim.

PA I TVOJA KEVA VOLI KURATZ PA GA PONEKAD POPUSTI HA HA

Kad se psihički spremiš dosta lakse je.

Al jako velika stvar je isprazniti se i početi nanovo.
Jednostavno, istreseš spermu u bohorova usta i kreneš u nove pobede.

Duvan je sve skuplji, al zato se ode u kafanu i nadiše se dima. Ušteda na duvanu, više para za alkohol.

Pun forum prikrivenih pedera, samo bi prskali spermu na muškarce.

Сад и то оће да укину