Prijava

.Vuk
Neću nikad razumeti pušače

zasto?

Zato što udišeš otrov - nikotin, katran i druga sranja, zbog čega? Da bi spao kul u društvu? A posle ne možeš da se odvikneš

+Aj što to radiš sebi nego još veću štetu nanosiš onima oko tebe koji ne puše

Kul u drustvu? Kolko imas godina 12? Pusim jer volim a ako ti smeta a nisi beba mozes samo da se sklonis ili cutis.

Pusim jer volim

to je kao kod svake zavisnosti .

jos jednom zasto bi neko voleo da udise otrovan dim?

Zato sto je do jaja

Ma pusenje da bude dozvoljeno u zatvorenim prostorima samo gde je naznaceno "dozvoljeno pusenje" i kraj

Ne nego nepusaci nek sede u kuci svojoj da ne budu izlozeni zagadjenom vazduhu. Plus da se presele u neku selendru gde nema saobracaja i fabrika i da ne jedu mesne preradjevine. Ako vec serete makar budite trve

Zasto bi neko udisao duvanski dim ako to ne zeli niti mora?

A sto ide u kafanu ( nepusac sam)?

da ne jedu mesne preradjevine

+1

to ti sto puta veći otrov, ljudi jedu po kioscima svakakva govna, kupuju matijević paštete, a kao truje ga dim što ja samo sedim pored sa cigarom pffffff

Pa ne mora, nek se skloni. Prosto je

nepušači postaju prevelika govna, veća od penzionera a još malo i vegane će preteći

Retko jedem mesne preradjevine, posebno otkad su pokazali da izazivaju rak

Kosovac zauzeto
Pa ne mora, nek se skloni. Prosto je

pre 5 minuta

Ahahahhaa iako sam nepušač, jedan od onih "nepušačkih govana" kome generalno sve što se tiče duvana smeta, sa ovim se slažem.

Još najjače kad si napolju i opet ti kao smeta dim nečije cigare. Daj bre napolju si jebeno.

Drugi tipovi koji mi nisu jasni (a imam ih par u okruženju), su oni koji se recimo neće smuvati sa nekom devojkom/momkom (ovo prvo znatno učestalije), samo zato što je dotična/dotični pušač ahahhahahaa.

EDIT: Nemoj da mi duvaš direktno u facu i ok smo.

vuče i roštilj izaziva rak isto
stvarno me mrzi sad da ti napišem spisak stvari koje će po nekima da te otruju kao duvanski dim, a pola toga upražnjavaš sigurno iz čistog zadovoljstva

automobili, fabrike, zagađenost vazduha, grejanje na čvrsta goriva zimi, roštilj, mesne prerađevine i hrana danas generalno, piće i nekvalitetna voda, plastika i mnogi štetni metali u stvarima, em zraečenja iz uređaja (tel u džepovima muškinja su štetni na plodnost) a vama smeta moja cigara nabijem vas sve na kurac krut

твоја смијешна цигара никоме не смета сокодзове

hvala druže podrška mi je od značaja

Да живимо сви у слози сокодзове ти помози

SokOdZove

Sokodzove izaziva neplodnost :))