Prijava

Ja volim lisice i kada mi ona ograniči dovod vazduha.

Мачко Бобе, ниси ме разумео јер ти је мозак ограничен - нисам ја алергичан на мачке, имам две. Алергичан сам на идиоте, дебиле, кретене, сељачине, примитивце, џукеле, надркане клинце и осталу гамад која ову земљу потискује на дно. Међу њима си и ти.

А треба да не радим ништа као ти? :,(((((

Срећом, ти ћеш радни век провести на отвореном са метлом, лопатом или мотиком, па нећеш бити канцеларијски пацов. ;)

Poslednje upozorenje za Granjku i Macka!

Ok. Tamo moze. Ali zajebite ostale teme.

Хахах па откуд теби да сам физикалац. Мсм какву ти поделу послова имаш у глави хеботе или мастиљар или лопатар хахахаха колико ти везе са животом немаш. А мачија длака је синоним за све то што си набројао ко ће све то цитирати само брзи скрол кажем ти:)

Хахахахаха Агилни ако напишеш то као дефку омиљенујем!! А пази сад.

Правимо жири. Гласа се ортачки а то је безвезе и зато укидам такву праксу. У жирију ће бити и Агилни, с тим што ће он моћи да изнесе мишљење о својој дефки али не и да је оцени јер како бити непристрасан према себи:)) Дакле 5+1 латентни који ће служити само да оцени Агилног уместо Агилног. Скечић:) Адвокадо можда није мајстор овакве тематике али јесте аналитике приде што своје анализе зачини добрим хумором тако да БАЊА за читање.

ЖИРИ
Мачак у чизмама
Адвокадо
Агилни

Дакле треба ми још двоје сталних. И један латентни.један

Сори Чеги, нисам ни имао намеру да се настављам са њим. Смара лик у б и ј а смрде му постови као провриштао купус

Одговор "да ли може ово или оно" МОЖЕ у уводном посту нисам увео ниједно ограничење тако да уколико она изостају логично је да их нема јел тако? Имаш ли конзерву туњевине гладан сам као логораш?

Ја знам чији си дупли! Шмрц...

Ја знам где живе! Тамо иза ћошка одма'. Шмрц..

Može, prihvatam da budem žiri, ali i da učestvujem. To znači da kada ja budem glasao, šaljem Advokadu poredak svih ostalih kako ga ja vidim, ali bez sebe tu, a on mene da umetne gde me po kvalitetu vidi. Super, volim kad su stvari jednostavne :)

Знала сам. Шмрц, још од именовања на дуплом! Ево нећу ником рећи! Обећајем!

А лепо упаковане:)

ОСТАВИ МЕ НА МИРУ.. ТИ И КОСМО МЕ ПРОГАЊАТЕ ПО САЈТУ А НИШТА ВАМ НАЖАО НИСАМ УЧИНИО.. ПСИХОПАТИЦЕ

еххехехехе, ипак си ти посебне интелигенције кад си то сконтао.

Агилни, не може Адвокадо да оцењује тебе јер ћеш у том случају имати 4 гласа уместо предвиђених 5. Ево ти пример

Као Тома Николић мастер диплому

Завршити лагано и без цимања.

- Средио сам папире за Суисс к'о Тома Николић мастер диплому.

Агилни пре сат времена

Мачак у чизмама
Није лоше фина компарација гари. Није Бурза левел али није ни за бацање. 3/5

Адвокадо
Нешто нешто 3/5

Неко
3/5

Неко
3/5

Латентни 4/5

Адвокадо не може гласати два пута. Разумеш:)

Aha, mislio sam da Advokado nije ravnopravan žiri. Znači, taj latentni će da glasa samo za mene. Imaš nekoga u vidu? Kako će latentni shvatiti tu konotaciju uz povezivanje sa procenjivanjem baš mene?