Prijava

Armine, koji kurac, jbt, kakve iste stvari, kakve fore, mene samo interesuje da je sajt aktivan i da se pišu defke. Ako hočeš van takmičenja, eo ti budi član žirija i mojne smaraš više s nepravdama i teorijama zavere:)

nece vam ovo proci lobisti platicete

Profe zašto se srdiš na Armina? Laže?

A kakve malverzacije su u ovom takmičenju tačno? Ni meni se sastav grupa ne sviđa mnogo, ali sam se na onoj drugoj temi zajebavao da su namerno takve. Jbg, dirigovani žreb, plasman odredio, neće Prof valjda kuglice da izvlači iz trombona Brunhilde, duvačice njegovog orkestra, dok ih meša svojom dirigentskom palicom i sve to postavi na Jutjub za sve nas (mada bi i to onda bio dirigovani žreb, ehehe skeč). Koliko kapiram, samo žiri glasa, a do sada nisam video da su u njemu pristali da budu neki skloni ortačkom glasanju i nameštanju (iako je nekima od takvih to ponuđeno, doduše, da l' zbog ravnoteže, ne znam). Igrajte se, jbt.

napisao sam generalno za takmicenja, svi znamo sta se radi
ali ajde tripujem ja nesto, izvinjavam se svima koga su uvredile moje reci i neka najbolji pobedi !! :))

Tebi se ne sviđa jer će anđelko ns da te izuje
Na prošlom takmičenju Loksi je poslao 108 pvta da su grupe sranje da postoji neki sajt da random postavi parove itd itd
Što sad nisu preko sajta? Ag ponovo ulećeš u priću neobavešten ok?

zašto svaka posle moje ima seksualnu konotaciju?
Armin mu je jebo kevu koliko je duplirao definiciju od mene, kao ortak mu nešto govori, ovaj ne sluša aahahah
šow

pa koja ti je sad za takmičenje? ona sa više pluseva? :D

ово ће да буде јако кул такмичење. али ми се чини да групе нису баш подједнако јаке.

@Bohor, Armin...

Što sad nisu preko sajta?

Nisu jer je Prof hteo da ih napravi po plasmanima. Iz nekog ugla je ravnopravno, iz nekog nije. I ranije se tako radilo. Nekada odlučuje plasman o izgledu grupa, nekad prosek na definicijama (dok je taj podatak postojao na profilu). Eto, mogao je sada da bude plasman na prošlomesečnoj listi biti uzet, pa da se na osnovu njega napravi poludirigovani žreb, pa ni tada ne bi bilo zadovoljnih. Šalu na stranu, ne valja ni potpuni random, onda se moglo desiti da u istoj grupi budu sva tri moja naloga, Anđelko i Jyggalag i da odmah budem osuđen na ispadanje.

napisao sam generalno za takmicenja, svi znamo sta se radi

Radi se, radiće se, govna smo... U svakom slučaju - Prof i Mačak organizuju, oni i odlučuju šta i kako, a za glasanje mi se čini da su se potrudili da bude drugačije nego svako dosadašnje.

ja sam veliki borac za pravdu

Ag o kakvim bre prethodnim plasmanima ti pričaš? Čoveče ovde su nosioci grupa ljudi koji na prošlom nisu prošli prvi krug
Ti što se sa 7 akaunta takmičiš kapiram da je najmanji problem
Ako vam trebaju odabrane pitajte, izaći će vam uvek neko u susret nemoj da pravite ljude budalama ima ovde ljudi koji stvarno vole da se takmiče

Ovako:

- žiri još nije formiran do kraja, eo sad čitam da se Pseto ponudio, meni je ok, nek se i drugi izjasne, trenutačno su sigurni samo Advokado i Truć (Truće, da li je istina da si ti u žiriju ili je to Mačkova fantazija?))
- Loksijev predlog je bio da se to odradi na challonge sajtou, uz momenat pretkola gde bi se najslabiji takmičari ukrštali međusobno pa tek pošto se tu iskolju u sledećem kolu susretnu sa više kotiranim autorima, tzv. "seederima". Odbacio sam ljubazno tu ideju, jer je previše naklonjena ovim potonjima...a i realno, nije baš fer:)
- napravio sam grupe prema rangu, redosledom kojim su autori bili poređani na listi u prvom postu (koju mogu dostaviti u svakom trenutku, nije problem sig)
- da, i što kaže Agilni - PIŠITE DEFINICIJE I ZEZAJTE SE, MANITE SE PRIČE O NAMEŠTANJU I ZAVERAMA, KVLT TROL PAK OPRAŠTAM UNAPRED:)