Prijava

Профе, реци Партизанки на да не буде Летећи Медвједић за дефке. Лололо

Znači unapred se zna da je namešteno.
Za odabrane kukajte modovima u PVT, a ne da organizujete lakrdiju koja traje 10 dana zbog jedne ili 2 odabrane poyy.

Kvlt def se mogu pisati i radnim danima, bez nameštanja takmičenja XD

Evo žrtvovaću mesto u takmičenju da budem ovaj kurac što određuje ko prolazi. Mislim da imam dovoljno iskustva.

Akde nek neko zove kosmopolitu da poodabira nešto ovima što nameštaju pa da nastavimo sa takmičenjem normalno.

Kvlt def se mogu pisati i radnim danima, bez nameštanja takmičenja

Јашта. Ионако су ова наврат-нанос такмичења постала шизења.

Izvini fendere, necu vise. Mislila sam da je bolje da pisete ponovo nego da ne prodjete u drugi krug jer vec ima.

Truće, da li je istina da si ti u žiriju ili je to Mačkova fantazija?

немам појма, нисам обавештен. уступам место било коме ко је заинтересован. али немојте да прекидате ако неће нико. било би штета да банују мачка што се спрдао са такмичењима. :(

У, бре, ја се зезам, а ти си озбиљна. Нека. буди као Летећи Медвједић!

ustupam svoju odabranu braci Тхе pa nek podele kako hoce, voleo sam vas

Ag o kakvim bre prethodnim plasmanima ti pričaš?

Pitam i ja kakvi prethodni plasmani?!? Šta si ti pročitao jbt?

A sa više naloga učestvujem iz zajebancije, prividne masovnosti, radi više definicija na sajtu... a samo sa jednog ću pisati "ozbiljno", kao i na svim takmičenjima do sada.

I kakve veze ima što su nosioci ljudi koji su prošli put ispali u prvom kolu? I ja sam na prethodnih šest ispadao odmah, na prošlom sam stigao do kraja. Rekoh, a opet ću - ORGANIZATOR JE JEBENO ODLUČIO ŠTA I KAKO, kome se sviđa, igraće se, kome se ne sviđa, nek jede govna, ali ne mora da smara u nedogled.

Ne znam čemu ovoliki trol sad...Rasni, ako možeš iskontroliši se, majke ti, postalo mi te žao kako onanišeš tastaturu po Forumu, već sam te bio zamolio da probaš nešto konstruktivno, ako ne možeš iskuliraj a odabranu ću ti srediti bez porblema, you know what i mean:)

Armine, ne znam da l si dupli, šta si, mojne bacaš pobačaj priče za feler indeksa definicija, bacio si dve defke na takmičenju koje su plagijati, ne znam zašto misliš da je to kul. Eo okačio sam ti onu sa polinomima, a ti se brt potrudi do sutra pa smisli nešto svoje, smorilo ovo međeda.

@Glavni

Matori cenim tvoj gest, eo ako drugi nemaju ništa protiv, ja apsolutno nemam...

kome se sviđa, igraće se, kome se ne sviđa, nek jede govna, ali ne mora da smara u nedogled.

Da li misliš da je ok da napišem da puno sereš za jednog patuljka? M?
Zajebi me toga, nek ne seru, jedu govna itd

Otkud znam. Ovde vise nista nije zezanje

такмичење пуца по шавовима!

Јеботе пеку ме јаја сте ви реални ко хоће у жири ето вам га организујте се како вам боли ме курац. Ја сам само хтео да направим добру спрдњу оно зез на форуму дискусије уз то ко шлаг на тортици да капне и која квлт дефка прогласимо шампиона пане која одабрана све кул и свима лепо. Рилекс

Da li misliš da je ok da napišem da puno sereš za jednog patuljka?

Da li misliš da je ok da se o regularnosti takmičenja brine neko ko se hvalio kako je učestvovao u malverzacijama na svakom do sada i čije bi se ime u neka druga vremena, za kojima navodno žali, nalazilo jedino na nekom stubu srama?

sjebaste još jedno takmičenje...

Agilni mislio sam da si promoćurniji. Upravo o tome se i radi care. Ja sam pro u ovome, pa mi bode oči amaterizam. Niko kompetentniji od mene nema za ovo.
Stub srama? Bohor je toliki gospodin da ni u kom slučaju nije namestio u svoju korist to bi trebao znati ali sam se uvek popišao po klanovima koji su živeli za to.
U jednom sa ušao slučajno u finale i oprostio 2 odabrane, nisam ih želeo.