Prijava

Sutra glasamo na mom takmičenju.
Ja zaboravio na njega.

Nego kakve se definicije pišu na ovom takmičenju?

Јеси ти дечко дегенерик?

Moz da me prijavis ili metes u ziri kako god oces

Ili ni jedno ako nista neces no hard filings

Hahaha nameštanje bilo kakvo bez Kosovca je nemoguće

Ljudi da ostavljamo u primeru link ka ovoj temi da bi se znalo da je za takmičenje.

Vidi ga gonzo sa konstruktivnim kritikama ko da nije bio ovde brat bratu godinu dana

Boh brate znas da sam fer plej igrac uvek bio kakva namestanja kakve spletke ne diskriminisi me pre pocetka :'(

Па речено је у првом посту гонзо:

Defke obeležavate sa Definicija zono takmičenje i kačite na ovoj temi, narafski:)

mi treba da izmislimo poređenje?

Da ne bude zabune ja sam najveca nubara na sajtu za definicije, ovo sam se prijavio iz sprdnje, kad vec pratim takmicenja sto da ne ucestvujem... Ali ne mogu da gledam iz takmicenja u takmicenje iste jebene stvari i iste jebene ljude, a pokusava se ozivljavanje sajta satro. Sta ste utripovali ligu sampiona pa idu prvaci liga u prvi sesir, a tek o glasanju ne treba trositi reci, mada vidim da ste svasta pokusali, mozda tu i nema pomoci nazalost...
Ja se iskreno nadam da sam pogresno gledao na celu stvar i onda se izvinjavam zbog svih ovih komentara, u protivnom ste, kao sto negde napisah, sramotni, najbedniji lobi koji je postojao, lobi za pluseve na sajtu saljivog karaktera vucajlija.com

Обрисао сам дефиницију. Јбг, кад претрага није савршена.

Паисад. А
ЈА
ЛОБИРАМ ЗБОГ ЊЕ
ТО НИ ЗБОГ ЈЕДНЕ НЕ БИХ Е

Skini moju deff ima vec, ja nisam nasao kad sam trazio jbg

Мораћу нову да напишем. Смислићу нешто већ током вечери.