Prijava

koliko puta ste videli da lep zgodan decko okruzen 5 riba i sve se cepaju od smeha na neke preglupe fore?

koliko puta ste videli da lep zgodan decko okruzen 5 riba i sve se cepaju od smeha na neke preglupe fore?

mnogo
EDIT
ali klince ne treba racunati, ne moze neki od 17 god da ima dobar humor, a ribama je to smesno.to je na klinackom nivou.
nalupao sam se dobro na ovoj temi, ali ima tu malo istine, mozda je ima i dosta.ako cemo ozbiljno-sve je individualno.a ako cemo da vadimo neki prosek-bolje je biti lep i glup

šta da rade ljudi kojima više maltene ništa nije smiješn

Da ih neko golica

koliko puta ste videli da lep zgodan decko okruzen 5 riba i sve se cepaju od smeha na neke preglupe fore?

Mnogo. Ali one time pokušavaju da laskaju njegovoj sujeti, jer znaju da muškarci veoma cene žene koje se smeju na njihove šale. Tako pokušavaju da se ogrebu za neki seks.
EDIT Žene, pokušavaju to.

mnogo puta
previše puta u stvari, ali stvarno krš fore koje nikada nisu bile smiješne

previše puta u stvari, ali stvarno krš fore koje nikada nisu bile smiješne

Dobro je, da su ti smešne, bio bi peder :)

Ja znam lika koji je jednu manekenku smuvao na priču "imam bend i mnogo dobro sviramo" jeb'o je pre nego što je ona shvatila da lik nema bend, tako da i ta priča prolazi.

realno, bio bih muželožnik i grebao bih se za malo pažnje u dupe

orgazmicno zasmejavam picke

ja sam mogo da zasmijem djevojke samo kada izigrivam morona neobaještenog, kada bih mogao da rečem, ovako retrospektivno, da su mislile kako sam jadan i baš se tome smijale. nije se mnogo toga promjenilo od tada

necu da se mesam, ali koliko puta vam se desilo na faksu da stoje neke vrh picke a vama neugodno da prodjete tuda..??

koliko puta se hardiju desilo da ga riba odbije zato sto nema smisla za humor.NULA

Chule37
Mislim da ni jednu devojku nisam smuvao na lepotu, nego na smisao za humor, što ovde ne može da dođe do izražaja,al' ovde ni ne muvam. Mislim da smisao za humor pomaže samo sa pametnim devojkama, jer sam uvek te smuvao, ove ribe sa malo slabijim razmišljanjem padaju na smisao za humor pomešan sa krimi pričom tipa "juče sam ubio lika" "jaooj" "šalim se, samo sam ga prabio" "jaoj al' si šašav hihihi", bar je takvo moje lično iskustvo.

koliko puta se hardiju desilo da ga riba odbije zato sto nema smisla za humor.NULA

+mnogo
(ovo mnogo je zato sto je NULA + mnogo=mnogo sto znaci da su ga mnogo puta odbijale xdddd)

Ja sam uvek muvao ribe na bizar, pa kojoj se svidi, svidi joj se, a kojoj ne, pa nije ni bila ta za mene, šta bih ja s njom. Treba biti iskren. Pogotovo ako moraš.

ja lazem devojke, procenim sta kod koje moze da prodje pa se prilagodim. Sirok arsenal za napadanje, od patetike-skrnavosti-bahatosti

i ja lazem ali samo devojke sa kojima ne mislim ozbiljno, omiljena mi je prica da je saban saulic bio kod mene kuci na rucku jer moj cale radi profi ozvucenja za nastupe, a ja sam programer koji radi za stranu firmu-tako uvek mogu da se opravdam zasto nisam na poslu jer ne radim nigde a programeri rade od kuce.zasto nisi na poslu.radio sam sinoc od 9 do 3 ujutru-ja sam programer

A ja ne mogu, moram da budem iskren. Smuvati pričom i lepim pogledima i komplimentima itd., to može da bude lako, ali kad ode dalje od toga, malo sam specijalizovan, jbg. Zato više i ne ulazim u flert sa devojkama za koje znam da mi ne bi odgovarale.

koliko puta ste videli da lep zgodan decko okruzen 5 riba i sve se cepaju od smeha na neke preglupe fore?

vidjao sam sve mnogo puta,pa i to ,ali najsmesnije mi je kad vidim kad se picke usiljeno smeju na humor bezvezni likova pa cim okrenu glavu naprave tako smorenu facvu u fazonu ,,kad ce kraj jebeni,,
ali najcesce se ne smeju na te sranje humore i najbolje bicarke nikad ne laziraju smeh