Prijava

Haha Soče pišnuo te Papa sa ovim neću
I twoj pokušaj skecha

Treba da se oporavi...pa kolko je tukao jebemti muku?

snurom od usisivaca po guzici nevaljaloj

кјубрик или нолан је питај, и лумија или андроид обавезно, а онда је отерај у пичку материну што воли извикане оперативне системе и неквалитетне филмове

Nemoj to muvati, ta više nije nevina, ne možeš je ženiti.

Šeko, evo Rađardovog tutorijala za jezik smuđeva:

http://vukajlija.com/forum/teme/61063-smotani-zavodnik?strana=5#post_2789270

pa moj komentar je i napisan po tom momentu brilijantnosti

Trebalo je reakciju da napravi s' tim.

dobro si me podsetio papete. ajde da ispricam mozda ce ti pomoci.

ja sam u srednjoj skoli bio zaljubljen jako u jednu devojku (neka se zove milica) sa kojom sam bio u odeljenju. Ta devojka nije bila izuzetna picka 10/10 ali je bila slatka onako i imala je ono nesto sto me je privlacilo a bila je i pametna. Uglavnom ona je imala i rodjenu sestru koja je bila mladja godinu od nas isto slatka a ucila je u istoj srednjoj sa nama a. Bili smi u istoj smeni. jednom na velikom odmoru u skolskom dvoristu sretne me ta njena sestra: "jesi video milicu nema je u ucionici?" otkud znam mamu ti jebem gde je

Citam i sve ocekujem neki plot twist, ali ovo je... ovo je...

ja sam bio zaljubljen u jednu jovanu kad sam imao 16 god i jedva sam skupio hrabrosti da je pitam jel hoce da mi bude devojka ona mi je rekla da me uopste ne poznaje i da ima decka, posle mesec dana sam saznao ko je njen decko i da on ima tacno 28 god.sva sreca pa sam igrao fudbal po ceo dan u to vreme, sport me je spasio

Danas bi nam bilo tacno 3 godine veze da je rekla ''Da.'' kad sam je pozvao da odemo na sok :(

Хахаха који антиклимакс све ти јебем

pričaj joj o tome kako si sa taurenovom prvom blokirao kripove pa oni morali kroz sumu da idu xD

Kazi joj da me kinsi srusio za pola kosa i da truc nije verovao da kalates dolazi minus a on dao jedan poen pajser

I pricaj joj kako gonza zena vozi i mozes dve tri provove i remeove recenzije filma

Mogu isto Remetove recenzija piva raznoraznih.