Prijava

kako si stigao da se do 22 god zaposlis i zavrsis fax

http://i.imgur.com/ugfNLDz.png

kako si stigao da se do 22 god zaposlis i zavrsis fax

Skocimisu, sta neverues? To sto sam ja pravnik automatski nosi neke stavove i osobine sa sobom? Glupi si kao kurac, ali ni ne cudi, morao si otupeti od toliko primljenih udaraca u glavu

Ko god je pravnik on se zalaže za mir u svetu. Isto kao misice. Nisi to znao? Nisi pravnik brt žao mi je

To što si ti pravnik, ako si pravnik, ne čini te vrednijim od nekog drugog. Možda imaš malo više para od nekih, ali od nekih opet imaš manje. Ako kažeš da je glupo vrednovati ljude prema diplomi, verovatno je glupo vrednovati ih i po količini novca koji imaju (ili se nadaju da će imati u životu). Inače, kad si pomenuo Šešelja, koji je pravnik, seti se da je Radovan Karadžić psihijatar i pesnik.

Kao student prava, odgovorno tvrdim da su pravnici govna. Nemojte da vas čudi što bane ima animozitet prema čitanju, jer takvi upisuju moj fakultet. Savez studenata čite gotovo isključivo članovi srs.
Obožavam knjige. Paralelno spremam ustavno od 400 strana i čitam Ničeovu volju za moći od jednako toliko, likovi me sprdaju zbog toga. Na našem faksu ne postoji debatni klub, a jedna od boljih drugarica me ubija od zezanja zato što se ladno cimam da idem na seminar vezan za migrantsku krizu i pravo. Na Zlatiboru. Za koji sam dobio stipendiju. O tome što se bavim akademskim aktivnostima u ELSA misli da sam retard koji se previše trudi, isto i o tome što radim seminarske i sarađujem sa asistentima.
Jedna likuša je izjavila da ne sluša američku muziku zato što oni ne slušaju našu i zbog toga im nije ni učila jezik. Jer oni ne uče naš.
Vidite da lik čak ni ne radi u struci, nego je poljoprivrednik. Svaka čast za novac, ali ti si samo jedan od onih 570 pravnika kojima je glavni cilj da završe faks da bi mogli da rade. I nemoguće ti je objasniti koliko je to tužno, baš zato što sam ne želiš ili ne možeš da skontaš. Osim ako si trol. A veoma je moguće da si trol.
I odakle ti diploma sa 22?

bane je trol, nije tolka debilcina, ne sekirajte se

ova fora:

http://i.imgur.com/3wpCnLE.jpg
Bolje citaj strucnu literaturu umesto sto gubis vreme sa tim romanima

je glupa malo. Strucna literatura ne moze da se cita bez cilja, vec prvo moras da imas neki cilj sta zelis da naucis pa onda da se informises o tome. i ima male razlike u tome sta se postize... citanje strucne literature pomaze da se covek razvije kao strucna osoba, dok citanje onog sto zovemo klasicna knjiga, gledanje filmova itd, vise razvija emocije, i razvija coveka.

za ovo za strucnu literaturu savetujem wikipediju. nikad u istoriji nije bilo bolje encikopedije za ucenje, uz sve nedostatke koje poseduje. za plitko ulazenje u neku temu (sto je valjda i cilj ovih sto citaju "strucnu" literaturu a ne romane) neprevazidjena.

Stop represiji romanočitača. Mi što ne čitamo romane nismo ništa gluplji od vas. Siguran sam da mnogi svetski moćnici nisu čitali ta sranja pa im danas niko ne spori da su pametni

Brt ti dolazis na temu o knjizevnosti da dokazujes onima koje ta tema interesuje kako i nisu bas pametni kao sto misle. Posto ne citas onda nisi upucen u tematiku, skloni se sa teme i idi na neku o pravnim naukama, lesnicima ili jebenim jagodama. To je kao da odes recimo negde u crkvu tokom sluzbe i pocnes da vices kako su ljudi ti prisutni glupi jer veruju a ti pametan jer ne verujes i da nema Boga. Nije bas pravo poredjenje ali slicno je.

bas naprotiv bane, ja i nisam neki romanocitac, samo imam razumevanja da je to dobra stvar, i pisanje i citanje za razliku od tebe. to sto ti kazes je mnogo glup stav.

To je realan stav brt moj. Uzmi za primer ovog Oblaka. Nikad od njega covek. Nikad zena, deca, dobar auto. Samo weird nastavnik samotnjak. Ja sam procitao dosta knjiga, ali se ne kurcim time. Cak i mislim da sam mogao to vreme pametnije da utrosim nego citajuci o tome kako Selindzer ne jebe, kako Bukovskog bije cale, kako Fante ne jebe, kako je Selin bio u ratu itd

ocigledno da imas kompleks nize vrednosti.bavis se poljoprivredom pa ti smetaju ugladjeni ljudi, tj ti mislis da su svi koji citaju ugladjeni, filozofi, neradnici itd.i sta ti imas protiv filozofije.filozofija je nesto najznacajnije sto postoji, po mom misljenju..sigurno te hvata bes kad dodjes u grad i vidis likove sa faxa sa devojkama kako se smeju i zezaju a tebi ruke u zuljevima od lopate, pa si nasao ovde da ih omalovazavas..

Koliko zaludan i glup mozes biti da otvoris temu u kojoj trazis od ljudi da ti daju misljenje o tro random americka pisca? Mogao je to na bilo kojoj usranoj temi o knjigama. Ne, potrebno je 10 debila sa sajta koji tripuju intelektualnu elitu da daju svoje opsezno misljenje o njima. I ona skrenu sa teme na neke ruse.

Jebote, ja napisem na automobilizmu " bmw 320d iskustva?" Ne dobijem dva odgovora, ovo sranje sto odgovora. I onda kad je ceo sajt protiv mene neko se pita zasto. Zato sto je ovo sajt cudaka i geekova a ne ljudi

Ti si brate paranoik. Prvo napusavas ljude okolo, pa posle kukas kako su svi protiv tebe. Isti si Vucic.

http://i.imgur.com/ugfNLDz.png
filozofija je nesto najznacajnije sto postoji, po mom misljenju..sigurno te hvata bes kad dodjes u grad i vidis likove sa faxa sa devojkama kako se smeju i zezaju a tebi ruke u zuljevima od lopate, pa si nasao ovde da ih omalovazavas..

Da da, studenti filozofskog jebu ne vade haha. Pa knjizevnost studiraju samo zene i pederi, valjda to svi znamo?

filozofija je nesto najznacajnije sto postoji, po mom misljenju..
http://i.imgur.com/ugfNLDz.png
to ne bi bilo obicno prebijanje naravno radila bi i buselica i testerica itd

izmeri ti iq i bice ti sve jasno