Prijava

Nije red da jedna ovakva veličina a pre svega Sin Božji nema svoju temu koja se tiče najsvetijeg praznika po dogmi Pravoslavne Crkve. Za početak srećan vam ovaj dan a onda i ajde da diskutujemo o novijim svetskim strujama (pretežno iz pravca Zapada) koje su mišljenja da Hrist nije umro na Krstu, odnosno da to nije bio on, odnosno štatijasveznam.

I da - da li se tucate sa vašim ukućanima?:)

HRISTOS VOSKRESE!

одох да ти дам минус због овог безобразлука

Ovi što ne veruju su se zajebali u startu.

DESU ATEJISTI DA OBJASNE ŽAŠTO BLAGODETNI OGANJ NE PEČE DESU PIČKE A

Džizus Krajst Jošua zaslužuje bar jednu temu sigurno

Tucamo se, pogotovo sa sestrom.
Oće neko po pare da će ovde da se kače Uskršnje definicije u duhu praznika revijalno?

Ja puštam Baju i za vaskrs.

Hristos voskrese svim autorima!
Tucao sam ja svakog i svašta xD

Oće neko po pare da će ovde da se kače Uskršnje definicije u duhu praznika revijalno?

+ *

Gde si čuo to da nije on umro na krstu?

Pa vi iz beograda ste nesposobni za zivot a kamo li za nesto drugo. Samo razmislite odakle dolazi hrana koju jedete picka vam materina, znate bezon ne moze da hrani a isti taj vas smrdljivi beton pravi degenerike i debile koji su nesposobni za zivot a ne posao da nadju. A da ne pricamo o tome da je moral tog grada na zavidnom nivou. Pre nego sto potcenite nejog drugog pogledajte sebe

evo ti primer zasto je losije biti dodjos.dodjes do vukovog parka koji je odma uz studentski dom.leti studenti uglavnom u domu izadju uvece cirka ovo ono a djubreta ostave koliko oces i onda nazad u dom.toliko ima djubreta da mi koji setamo kerove tu se pitamo zasto nas ljudi jure kad mi skupljamo za nasim kerovima.alo klosari koji spavaju po parku vise skupljaju djubreta.dodjes iz pizdojebine pa ko pusten ker sa lanca,kod kuce fina devojcica/fin momak u bg raspusten.a ne daj boze da im skrenes paznju na pravilan govorponasanje odma krene da histerise si ti normalan necu ja valjda da se menjam.unakrsno te ispitaju do 16 kolena odakle su tvoji samo da bi dokazali da i ti nisi iz bg-a....e u tome je razlika ja kad odem u drugi grad neispitujem porodicu ljudi koliko su vec njihovi na tom mestu.i ne znam sto je lose reci da si beogradjanin jesam i te fore u njujorku ti to niko nee reci,pa nece jer je njujork nesto veci bg tamo ima svacega samo ne njujorcana.

Ae brt prestani da spemuješ komentarima s Fejsa

komad1974
Dragi prijatelji, sretan vam Uskrs!
Hristos vaskrse!

Vaistinu vaskrese, komad. Hvala na lepim zeljama.

Hvala Stevco brate moj. :*

Христос васкрсе! Срећан Ускрс, свима који славе.
http://serbiosunidos.com/sr/wp-content/uploads/2012/04/hristos-voskrese.jpg

Овим другима срећан 1. мај и обележавање 240. рођендана масонерије. Лолололо
http://3.bp.blogspot.com/-uSZCjjpQSk8/T6Kn95UOynI/AAAAAAAAA8w/uoPvOGehhTA/s1600/mayday.gif