Prijava

A onda drzava neka pegla papire i poreske kontrole, to je njen posao, a ne da placa iz drzavne kase subvencije firmama... drzava mora da ima zakonodavnu i nadzornu obavezu, ako glumi menadzera jao svima

Pogledaj zadnja 3-4 posta koja si napisao u 2 ujutru.

Evo molim te pogledaj šta si sve izasrao sa sve fensi rečima nakon što ti se Remac zahvalio za neku glupost.

O rome ti pričam, previše patiš da budeš prihvaćen na silu.

Čitam tamo za Đovaka prepisku, niko da kaže da se sve vrti oko para. Da, Đovak se trudi da se svima dopadne, ne zato što ne može da živi bez naše ljubavi, već zato što ga četvrti i peti teniser sveta i dalje šiju po zaradi, broju sponzora, izgledu, šmekerizmu, a PR tim koji stoji iza njega se trudi da to izmeni i kod nas i u Srbiji (zna li neko gde ima da se kupi Uniklo majica?). PR ko PR, svi rade po šablonu i prečesto fejluju sa idejama (ono grljenje u publici je preloše, mada ponekad ubodu). Federer i Nadal šiju Đovaka po elokventnosti samo zato što je u medijima akcenat na onome što su spontano uradili (ili makar tako uspevaju da izgleda), dok kod Đokovića svim silama PR tim gura stvari koje su preočigledno isforsirane. Tako Federer na konferenciji tresne neku opservaciju u polu-nadmenom tonalitetu i to svi mediji prenesu kao izjavu najvećeg svih vremena, Nadal neku sportsmenšip frazu uz smešak i odmah je najčasniji sportista na svetu, dok kod ovog našeg svi mediji prenose kad spašava izgladnelu mačku sa drveta... naravno, tek nakon što mu PR služba kaže da pričeka kamere za takvu zgodu. Cilj - ljubav publike, više sponzora, više para.

Jedina kul stvar koju je Đoković poslednjih godina izgovorio je ono kada je rekao da muški tenis mora da dobija veće nagrade od ženskog, ali kada je otišao na dril kod svojih savetnika za odnose sa javnošću i kada su ga napale bivše šampionke ženskog tenisa (od čega su dve od tri lezbače, a treća je Serena Vilijams), kao neka pičkica se povukao pred sopstvenim stavom. Propuštena prilika da bude kul jer govori ono što misli, jbg.

Kakva temeljna opservacija na zadatu temu, jesi li se možda družio sa social media manager i internet konsultantom, da ne kažem, najpopularnijim autorom u istoriji humorističkog sajta vukajlija.com.

Slabo, ali radim u jednoj PR agenciji... mada ne isti posao kao i oni, pa imam lep uvid kako to očajno funkcioniše kod nas. Ali da se pare mlate - mlate se.

Šteta, jer kao što bi rekla Dragana Popova:

Ono kad upoznaš nekoga i nakon pola sata ti je jasno da će za dvadeset godina da objavi bestseller autobiografiju.
DRAGANA POPOVA, CONTENT MANAGER FOR EASTERN EUROPE AT BETTINGEXPER

Ništa, probaću probaću onda da snimim orgije na tim bildingu, pa da tu tražim svoju priliku za bogaćenje.

Sve više imam utisak da je samo po sredi standardi srpski sport pljuvanja po svakom ko se malo izdigne iz proseka.

eh aj molim te nemoj sa tim trpanjem svih u isti kos....ja ga ne pljujem jer se izdigao iz proseka, jer nijednog naseg sportistu vrhunskog kojih ima mnogo, ne pljujem. A za djoku sam rekao da prvog dana kad sam ga video na tv-u da mi je bio uzasno antipatican i odbojan i to se nije menjalo od toga. Zabole me za njegove pr agencije koje mu govore da mora da bude super duhovit i sto mu odredjuje sta ce da radi i da prica (sto samo pokazuje kolko je svoj i koliko je ''jedinstven'' i originalan), jednostavno mi je decko uzasno antipatican, nedopadljiv i odbojan...isto bi bilo i da je spanac ili norvezanin

gledaj ga ovaj gonzo što grabi priliku da ispadne pametan i da on bude kao neki zreli mudrac koji se izdigao iznad nas pljuvača Đokovića. Šta bre lupetaš gluposti djbovče polupani, lepo te je papet ispitao par konkretnih pitanja ako ga boli kurac što radi xy pr stvari sam samcat a ti tu nešto vrdaš i laprdaš ko tvoj idol Aca Radulović

Ljudi Đoković je naterao Tatjanu Vojtehovski ako se tako zove ona plava milfara da zajebe novinarstvo i da mu radi PR
Tako i beše radi samo neku tužnu emisiju sad na Prvoj koliko znam a on je obasipa parama da mu osmišlja marketinške poteze

gonza ne zamišljam kao čoveka nego neki božji projekat, otelotvorenje dživdžana

I pazite sad ovo, pričao sam ovima na četu ovamo davno znam lika tj ženu koja to ovom liku pa ona daje posle, posrednik koji Đokoviću pravi amajlije pred svaki turnir.
10 k evra plaća

haha ovo već nije baš da verujem al ne bi me čudilo

Uglavnom oko njega nisu cista posla, klinac palacinkar Nadala da dobije realno...

није луда та што прави амајлије. кад испадне у првом колу онда срки шутира тог лика што доноси.

Srdjan je kapiram makljo Dijanu kurwo sta stavljas ovoliko nutele jesam reko jedna kasika po palacinci mali Nolo gledo i reko sam sebi mama ja cu te spasiti iz owog pakla

primeticete kako djokovic nikada ne baca znojnicu sa lijeve ruke
jednom je jedan fan krenuo da mu skine i da trazi, djokovic je pobesneo i otrcao iza redara koju su mu pomogli da se sabere
da li je ta znojnica, ta amajlija?

Znao sam da je narkoman, ali sektas ovo je previse za mene