Prijava

Sve mi se više čini da je Vučko o Tilmu pričao.

Edit: Zlato - zlatiborac, eto, misterija rešena.

Će me uapse zbog vas.

VUCIC NAJBOLJI ALE ALE ALEEEE

lecki brate, pa kad sam poceo to pajticev bot on je bio lider opozicije satro, koga drugog da upotrebis hah radulovic je nubara tad bio niko nije cuo za njega, i onda kada ne napisem vucicu pederu(koliko nisko covek padne da se ponasa kao dvanaestogodisnjak), ja onda ironicno uzvracam kakve sendvice daje pajtic jbg

dajte taj link, stavise treba da se odstampa cela tema, pa ce kad tad ceo forum jesti govna koja je izasrao, iako sam ja isto srao dosta, ali sam morao da kontriram ljuto jer je stanje bilo bas preludo

Ма Ћилмо је измислио да ради, видите да цео дан блеји на форуму, срамота га да каже да га издржава брат који игра фудбал у Турској.

tilmo ti si pretio na prosloj strani da ces da iznabadas rvaca, pretnja i pozivanje na linc, mozes da robijas realno :D

otkud znamo da li si ti ozbiljan, da li da brinemo za davorovu sigurnost?

пази, могу и да му за злочин закаче да је из мржње (међунационалне), то је тешка робија.

Vid ovog armina a kad je fender pretio smrću navijačima partizana onda nikom ništa!

Oće kurac da ga iznabada kad mu ovaj udari jedan kjongo! A ne, to su tekvondisti, šta beše rvači rade?

rvači rade parter znači tilmo će se naguzi a onda ovaj treba da ga podigne

Добио би га Штеф са минимум 3 поена разлике.

Fenderova gramatički perfektna pretnja Kilogramu je jedan od najepskijih momenata u istoriji sajta.

GDE JE NESTALA ŠPANOVIĆEVA?
http://www.b92.net/sport/atletika/vesti.php?yyyy=2016&mm=08&dd=25&nav_id=1169614

Time je osvojila Dijamantsku trku u svojoj disciplini, konačnim trijumfom koji joj donosi nagradu od 40.000 dolara.

Pa lepo se živi nema šta.

рвачи туширају. што не знам колико је ефектно против ватерполиста.

Ako bude nerešeno, važno je ko poslednji naguzi.

права смо спортска нација, ОИ најактивнија тема пет дана после затварања.

Ivana stvarno živi bolje, a nisu prošle ni dve godine. A šta, ova Amerikanka skočila metar manje nego na igrama? Promašila dasku izgleda.

Odo da spavam AVAB!

Ivana stvarno živi bolje, a nisu prošle ni dve godine. A šta, ova Amerikanka skočila metar manje nego na igrama? Promašila dasku izgleda.

није, него на олимпијади не контролишу американце на допинг. то сви знају, а сви крију.

Сад Мута рече, Дјурент има 215 и игра на позицији бека.