Prijava

Ја сам мислио да се нисте договрили око жирија па да се гледао скор још у првом кругу. А и Партизанка и Космо направиле конфузију са оном причом о табелама и формулацији твог првог поста.

Пошто је жири одлучио, онда се не буним, тако сте одабрали и то је у реду. Само сам погрешно разумео правила.

Следећи пут увек у првом посту напиши правила такмичења, да буде јасније.

Па, јбг, Космо, испемовали сте прве две странице, ко ће да похвата ко се зајебава, а ко стварно хоће да учествује, која су правила такмичења.

ko bre ispemovo? ja tražila da prvi post bude jasan i smislen da ne dođe do ovoga. nisam ti ja kriva što takmičenje namešteno.
ti si za mene moralni pobednik samo da znaš.

I za mene, slažem se da je namešteno takmičenje žiri namestio ko ide dalje majke mi

Pa i u prvom krugu je ziri namestio sto je sada problem?

E al deku je stvarno glasao za fendera hahaha

Ма ја сам навикао да ми све буде по ПС-у чак и кад губим.
Такмичење је добро, иде брзо, клизи као домаће црно вино из Неготинске крајине кад га пијеш уз јагњетину, али морају правила да буду јасна.
Ја кад не видим правила у првом посту, то као да није ни написано. Неће ваљда свако да листа десетак страница спема да би нашао пост у коме су објашњена правила.

Midori je prepravičan na ovom takmičenju

Pa u prvom postu pise da cemo ziri biti dekara, boh i ja. Uostalom u prvom krugu smo takodje glasali nas trojica, kako to nisi ispratio? Nemoj jesti govana sada nerviras me ozb

Јбг, изгледа да стварно иде пребрзо такмичење па не могу да похватам правила. Све је у реду, сад сам опет прегледао прву тему, терај.

Mene molili da napisem glupu drfku da Čegi prođe dalje.

Imamo svi po jednu odabranu gratis jbg.

Fendere ne kenjaj, jasno je od prvog dana da ziri odlucuje o pobednicima.

I tu otprilike nestaje sva jasnoca istog.

Nisam za dzaba pitao da li se takmicenje odrzava pod pokroviteljstvom moderacije, valjda samo ja nisam poverovao da su pseto, boxor i deky sposobni da organizuju bilo sta vece od partije klikera. Receno je da se odrzava pod pokroviteljstvom moderacije, sto se odmah posle prvog kola ispostavlja kao laz i brutalna neistina.

Po Boxovom, pokroviteljstvo je ustvari trebalo biti mesanje kosmopolite, a odjebavanje kera i pijanog ciganceta. Kad je naleteo na tvrdu siptarsku kurcinu, odlucio je da u starom dobrom maniru diskredituje takmicenje iznutra, nipodastava i vredja ucesnike stvarajuci dodatnu neregularnost.

Boxor
Solidnu temu Deki zadao. Znam da pravedno radimo posao kad je Bombas prošao kao prvi u grupi a Tilmo prošao uopšte lolo

Sto implicira da smo jelte debilcine, ali je on veliki covek prenebegao tu cinjenicu i postupio pravedno. E jebem te u dupe maleno lubenicarsko.

Podjebavanje na forumu je jedno, takmicenje je drugo i tu ima da se odnosi s postovanjem.

Takmicenje treba zavrsiti zbog lepe ideje, ali je isto vec sada debelo u minusu i neozbiljno.

Bombas bi da ratuje saopstenjima lol

Lol brt ovo ti je jedino takmičenje gde zaista možeš da pobediš ako ti je bolja defka tako da ono
A taj fazon da neko misli da si debil pa jbg ne treba tu ne znam kakav žiri da bi se to videlo

HAHAHAHA PIŠANJEEEEEEE

apsolytno dekY, ja isto sam sposoban da utvrdim kolichinu nechijeg debilizma na osnovu unosa preko shaljivog sajta vukajlija

Eto vidiš svi imamo iste mogućnosti, to je za mene parada pravičnosti, ako ima nešto nejasno pitaj slobodno ako misliš da se izdrkavaš na takmičenje, izdrkavaj se, široko ti polje niko ti ne brani. Ako misliš da neko misli da si debil vrv su u pravu, ako te ljuti to što si van konteksta izvukao tu info i da te to prosvetlilo na ozbiljnom takmičenju jbg brt šta da ti kažem :((( ali većina već neko vreme misli da si debil - da. Žao mi je druže što si to ovako mora da skapiraš. Nadam se da ti neće trebati toliko vremena da skapiraš ovaj post. Sve najbolje.

Sve kul deky, nemoj se potresati i misliti da se ja potresam zbog bilo cega, samo je neko morao da kaze da je car go. I spade na mene debila :)