Prijava

Dobro Ćirilo i Metodije,

Ja ti verujem.

To ne mozemo znato da njemu meto ti je

Zvuči ti ovaj pretposljednji komentar kao da si Šiptar da li se ti možda prezivaš Bombasheviq?

Pa tezak taj srpski. Nek proba na madjarskom.
Meg volamit?

clannad je visok 196 cm,a bombas je visok 172 cm

Oli to ne mozemo znati, ali ovakvo prijateljstvo izmedju tebe i Slobodana je definitivno nesto nevidjeno na sajtu, cak i box i pseto se nekad posvadjaju, ali ti si uvek tu i skaces za prijatelja istog momenta sto je za postovanje veliko jer je retko tako nesto videti danas. bukvalno samo cekas da neko nesto kaze i odmah skaces, mora da te je mnogo zaduzio hehehe

kako ne mozemo znati,jel visina nesto misteriozno duboko zakopano u coveku?...video sam vas obojicu i znam

Ma dobro Oli kako ti kazes, ponavljam ogromno postovanje za tvoj odnos prema prijateljstvu to je retko videti, ja bih voleo da neko tako skace za mene u svakoj situaciji

Члан: е Оли пуши га
Оли: ехехехе брт
-----------
Члан: е Слободане пуши га
Оли: е смири се да ти не играм по леђима

Завидан сам

ma sta radis to :))

i ja sam zavidan.cesto sam bio meta napada, nema sa kim se nisam napusavao, da imam nekog pametnijeg druga ovde na forumu ne bi mi se to desavalo..ovako kad vide coveka da je sam odma ga napadaju i to vise njih odjednom

a ja uopste to nisam napisao da napadam ili branim nekoga...dobro kenjam za cm tacno ne znam,al ono mogu reci da je clanad 190+ i da je bombas 170+...za tebe sam mozda istripovao,ako gresim reci

Da brt ja sam isto veoma cesto napadan od mnogo ljudi i nikad niko nije skocio u moju odbranu, ja sam mislio da mi je box prijatelj, medjutim on jos dodaje napade, a gledam Olija, potpisujem da mu je70% postova branjenje Slobodana ko ne veruje nek vidi

Pa nisi Oli, tu sam oko 170 sto je jos tragicnije da nemam nikog da me brani, ako je Slobodan tako visok sta ce tolikom bilmezu odbrana, a mene boxa i remea male niko ne brani

Dobro boxa ko jebe on ima kosmopolitu, ona kaze ne diraj mi malog, a ja i reme?

što si đubre, bombas, i tebe sam branila

Космо у Хаг не шаљу за шамарање жена зато мучи