Prijava

Ja bih obojicu da nemam mekela i papasa, ovako sam u svakoj liniji promenio po jednog pa sta bude

A za goksala sam razmisljao da ga kupim ali....ALI

lecki mrav,koliko si visok?

Eno ti odgovorih na prošloj strani ps... a koksala sam ti imao ja ove neđelje nije ulazio :D

Ma nije samo Koti Klark, i plej im se povredio, Ponkrašov, i on će duže odsustvovati. Sad to ne utiče na njegovu poziciju ni minutažu, on je centar, ali da li će na igru ekipe. Mada i ja sad serem, kao da se sve to uzima u obzir.

Tačno 1.90m, ollaniče.

Ma ko mu jebe majku uostalom pazle, pocinjem da uzimam igrace koji ce nabiti indeks a cena nek ide kako oce zabole me

Tj za koje mislim da ce nabiti indeks hahaha

Pa si našao Koksala haha

Ne, to je razlog sto sam odustao od njega haha

hahah ps dal imas mekela jebenog xd

Ma nije samo Koti Klark, i plej im se povredio, Ponkrašov, i on će duže odsustvovati. Sad to ne utiče na njegovu poziciju ni minutažu, on je centar, ali da li će na igru ekipe. Mada i ja sad serem, kao da se sve to uzima u obzir.

Ma na centre baš ne utiče toliko po pitanju indeksa jer jebi ga boli kurac centra umije li plej da razvije igru ili što dvojka šutira trojke 0/10 kad on opušteno može da nadjebe protivnike u skoku... jedino što može da se smori pa da kaže "Aj u kurac".. plus što će ga moguće 'naći' manje lopti pa samim tim i manje poena, ali i ja sad serem, uniksa nijesam pratio ovu zadnju utakmicu pa ne mogu da pričam. Ja ću ga staviti umjesto vilijamsa ovu pa se uzdati u Mačvana možda... ili i tu da pravim neku izmjenu... stvarno nijesam pametan

ne isplati ti se pseto sa 390 kredita da juriš indeks. Kažem ti uzmi nekog ko neće igrati da ti ne panu krediti i uzdaj se ovo kolo u simona, guduru, dončića i ove ostale srpske igrače koje potcijenjuju ovi iz fantasya pa im ja jebah mater u ovom kolu.

EDIT: Ako oćeš da rizikuješ moš probati i Đenku brate... ovu utakmicu je fino odradio sad kapiram da može protiv Panaje da eksplodira pa onda da ga opet ne vidimo tri-četiri utakmice pa onda opet tako haha

hahah ps dal imas mekela jebenog xd

Imao sam ga jebo mu pas mater i nikako da ga izbacim(tj za drugo kolo nisam mogao vadio sam najskuplje da sto vise kredita sacuvam) i sad sam ga oterao u pizdu materinu

Pazle, jurim rast cene ali ne ove kao "sigurice" od 30 kredita nego ove malo skuplje koji bi trebalo da narastu a opet ako ne skoci cena ipak imaju 7,8,10 indeksa jbg moze se reci da krecem u bitku na dva fronta

Да ли може Воигтман шта да направи против Принтезиса?

Ako oćeš te malo skuplje, onda uzmi Johanesa Voitmana (treba mu fazon 5 indeks da ode u rast) i Arta Parkhouskog (mislim da i sa nulom raste) umjesto Mačvana i Vilijamsa. Obojica su jaki i ako ti se sad pokažu zadrži ih neko vrijeme slobodno. Prati i i Vilijmsa kako će sad odigrati isto da ga uzmeš opet kasnije jer je dobar inače.

Koje te još pozicije jebu?

не, дефинитивно сам у курцу, једна опција ми је да истерам папаса, ал' онда остајем с мртвим патриком хекманом, и мачваном и рендолфом који иду један на другога, а у другој опцији могу да узмем данстона који би требао да разјебе дарушафакине центре јер нема ко их није разјебао до сад, ал' онда ми остају и мачван и папас... или да не узимам слукаса и гудурића уопште и да разматрам неку трећу опцију где ће остати зизис на плеју, уф уф, говна велика.

Да ли може Воигтман шта да направи против Принтезиса?

Eno u odgovoru psetu napisah :D

uzmi Johanesa Voitmana (treba mu fazon 5 indeks da ode u rast)

Sudeći po ove 3 utakmice do sad nije baš najkonzistentnije odigrao ali ono... imao je indekse kako mi se čini 16/9/25 u ova prva tri kola.. Ja mislim da može tih 5 vala prebaciti nije toliko retardiran

митке, питање је може ли шенгелија против принтезиса, војтман игра центра.

6,32+ tačnije treba Voitmanu ali ono... mislim da vrijedi "rizikovati" jer ionako ti to dođe igrač kojeg moš duže vrijeme vrtiti u timu

Воигтману треба 15,7 за раст и 6,9 да задржи цијену.