Prijava

http://vukajlija.com/forum/teme/70997-euroleague-fantasy-vukajlija-2016-2017?strana=59#post_3649875
Prejebo bi te ja vec da se burisis nije upuvao ovako spremi guzu za sledece kolo

I da ja nisam izbacio Woltersa, bićeš ostavljen u prašini, momak

Zato sam ja imao voltersa opaaaa

Је л имао ко Плајса сем мене?

Naravno. Mlatoni, dukka, ja, pseto, možda i benisijo, pa ono, većina aktivnih.

Čestitke beniju na ova dva kola i laganom uključivanju u trku za prvo mesto, izuo je (za naše standarde). Beni - jeben je jako.

Svi su imali plajsa haha

Добро, можда ми звучи реченица мало надмено, али вјерујте да ми то није био циљ драги пријатељи. Питам да видим шта ћете са њим сљедеће коло, иду на Панатинаикос, може бити јебено?

Бени стварно мајсторски, човјек је лига за себе.

Ja cu da ga ostavim moram da vidim sta cu sa burusisom i barnjanijem xd

Da mi je neko rekao da cu da gledam kako da isteram ovu dvojicu a da tibor ostaje ja bi se smejao

Ја остављам Барњанија, ако не натрпа Дарушафаку, онда јеби га...

Pa isto jbg. A i burusis valjda ide na galatasaraj mogao bi dati neki kurac...

Ja ne znam šta je ono juče bilo sa Burusisom. Svih 5 promašaja iz igre, 5 izgubljenih lopti, totalan bol u kurcu za sve što se dešavalo na terenu. Njima je Singlton najvažniji igrač trenutno verovatno, kad je Gist povređen, i dobije čovek četvrtu ličnu na pola treće četvrtine, izbaci ga trener, uđe Burusis i toliko je izdominirao za malo vremena da je trener morao da vrati Singltona sa 4. penala pri kraju te treće četvrtine.

Pa ujebo me i na fantaziju i na tiketu. Mislim njega sam igrao minus jer sam bio siguran da ce biti los ali nisam mislio da ce biti toliko los sa njegovih 10p usli bi u hendikep

Mene Rivers sjebo za pare, jebo sam ga baš. Ceo tim užasno odigrao, organizacije napada nigde, a onaj Džejms je čak uspeo da ima lošiji indeks od Burusisa, maši čovek čiste zicere, i to ni obruč ne pogodi

Burusis bio u bolnici prethodne nedelje, preskočio i neki trening, mučio ga želudac xd

Verovatno da je to u dobroj meri uticalo na onakvu igru, mada jebiga, nije igrao bez jedne ruke pa da bude toliko očajan. Svinja alava, ne zna da stane sa jelom.

Da, i to je masio dok je bilo 8 razlike kad su zaista i mogli da im pridju na 3-4 i donesu mi pare

Pizda im materina i jednima i drugima

Burusis ne može da daje koševe iz igre ove sezone, ako/kad bude počeo da pogađa biće dobrih indeksa od njega. Ovako zavisi dosta od sudijskog kriterijuma, što smo videli u prošlom kolu.

Gledam plasman po svim onim kategorijama, zanimljivo da sam bolji od Stecana u svakoj od poeni/skokovi/asistencije a on ima skoro 50 indeksa više od mene.

To je jer tvoji igraci igraju grubo, stecanovi su pickice koje ne igraju odbranu