Prijava

Ajde ti lepo to izracunaj, ne trazi on to tebi bezveze, jebemu ko je mod ti ili on?

не питам ја да бих то сређивао, него да видим размеру проблема. није исто ако је то 30% поена и кад је 2%.

ok, poslacu ti kad budem izracunao. ne znaci da cu danas.

Meni fali jedno 4-5 pluseva, sad sam pogledao

Pa sta sad, treba covek da te ceka mesec dana, kao da mu je samo to na pameti!

Moderatori ne znaju šta će od posla, pa će baš da prebrojavaju poene, stvarno nema smisla ovo. Jedino rano ujutru, kad malo splasne saobraćaj, ako može nešto da se uradi, inače ovako nema ništa.

нешто да се уради мора. сад шта и како? е то је већ питање од милион долара. или колико већ вреди овај сајт.

Evo, imam 3368, a trebalo bi da imam 3424. Pritom imam definiciju koja je 1:7, a kada bi se da definicija obrisala, ostalo bi 3368, umesto da se smanji za 6. Zato sam i rekao da se slabo zalazete. Mada, kontam da to nije do vas, nego do kaizena. A sto se vas, moderatora tice, na prvoj ili drugoj stranici mi je pahulja rekao/la "nasisaj se kurca siptarcino. Apsolutno me zabole za to, neka ga, ali to govori o tome koliko popustate odredjenim ljudima velike stvari, a gazite druge za sitnice. Nerealno mi je da osoba koja siri versku netrpeljivost bude moderator, a uz to je zensko i, koliko shvatam malo starija osoba.

Edit: Bilo bi dobro da mi verujete da mi sve to nije bitno, nego imam previse vremena dok ne pocnem da radim.

imam definiciju koja je 1:7, a kada bi se da definicija obrisala, ostalo bi 3368, umesto da se smanji za 6.

Wrong.

Umesto da se poveca.

blz, bezobrazan si kolko si težak

Nemam pojma, Reme.

Nisam ja bezobrazan, nego tebi smetam. Ako ti smetam banuj me, vratim se ja uvek. :)

Bolje bi bilo da se angazujes oko problema koji sam izneo. Ajmo malo da dignemo vukajliju tako sto cemo biti fer prema svakome. Ne mozes ti meni da kazes da sam bezobrazan zato sto iznosim ono sto si napisala, a ne vredjam nikoga i ne smaram da mi se odaberu "dela" ili ispunjavam forum glupostima ili hejtujem nekog...sve to sto je za ban. Ti si bezobrazna sto si uopste napisala to ili sto dozvoljavas da neko nekome kaze da se nasisa kurca. A nemoj mi reci da mene ne bi banovala da sam ja to isto bilo kome napisao. Trazis konkretan razlog da me banujes, a nemas ga.

vidio sam mrtve ljude kako hodaju

Zombi se to zove. Svaka kuća treba da ima