Prijava

Arm povecana je i skolarina i cena ispita i overa semestra kod mene na faxu. Bila Zorana milfaca i jos neki papkar na otvaranju nekog IT centra fakulteta pre par godina. Bila cak jedno vreme inicijativa da se skine dekan jer je naprednjak a univerzitet bi trebao neutralan biti. Preziveo je to pa su posle svi profesori koji su poveli tu inicijativu dobili otkaze. Jedan po jedan.

Ako sam nekoga nasmejao moja misija je uspela

A znam brt al nije to neka bitna promena, isto znam gde ce se od sledece godine smanjiti skolarina tj. Cena boda to se menja iz godine u godinu od faksa do faksa to je jos jedan primer uspostavljenog sistema za karanje

Pa recimo kod zutih je moj cale imao 15 plata (3 mjeseca godisnje radi po 12 sati ali plata 200%) a sada minimalac na racun ostalo na ruke. U drugoj firmi, ona fabrika gde je radio nekad vise ne postoji.
A isti gazda i tada i sad je.

Tu grešite gospodine Papet jer zakon o radu je isti kao kod žutih.

A glupo mi sad za detalje da pitam oko toga, ali sigurno da nije crno i belo tako

Zbog takvih kao sto su papetov cale koji prima 15 plata smo i propali, dosta su zuti muzli drzavnu sisu. Nema vise!
Kako sam spokojan pred veliku pobedu u nedelju

Kad je hipotetički drugi krug?

Hipoteticki 16.aprila

Nikolase pa nije od zutih primao. Privatna je fabrika bila.

Mada sta se ja raspravljam sa likom koji ima zlataru, doruckuje bajadere. Ljudi kao tvoj punatz su nas doveli do prosjackog stapa. Tvoja zlatara dnevno prihoduje vise nego Somijev plastenik za 12 godina...

Nikolas.
Hipoteticki 16.aprila

Pa tad je i Vaskrs i Uskrs što znači da će gastosi masovno moći da glasaju ovde? Biće čupavo

Papet to je kapitalizam lepi. Demokratiju ste teli demokratiju i kusajte

Ja nisam brt, kad ste uveli demokrstiju ja sam jos kod uciteljice bio xd

Nikolasov punatz bio sa Peconijem za stolom kada je pokusan atentat.

Hahaha nikolasov punatz desna ruka bata saleta

Nikolasov punac dao jankovicu pare za kampanju. Na kamatu xd

DA SE ARLIN PITA SLOBA BI JOŠ UVEK BIO NA VLASTI HAHA