Prijava

Vučića treba slušati i sve što kaže obrnuti da bi se došlo do istine. Čovek je patološki lažov.

Ostade na prosloj steani.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=378309399207016&id=293271104377513

Nego, kako zakupis avion na popravci za 200e?

A ekipa kamermana? A reziseri, stilisti i sminkeri? A profesionalni glumci? A editori? A placanje televizijskih termina za reklamiranje?
Pa sve to puta "7 000", ispade da su protivnici veci milioneri od Trampa.

Odustao toma izgleda.

odustao toma

sada srpska zastavo visoko se izdigni jer i mi svi srbi dozvasmo se pameti!

haha koji obrt, sns se ne raspada, raspada se djb

nice day to be Gvozzden and Armin

djb se ne raspada, ide se na obnavljanje DS-a sa Jankovićem, DJB, Tadićem i ostalima. Drhti krezava Srbijo, vraćaju se žuti ljudi.

Sta li mu je obecao? Avionsku pistu u Bajcetini?

A ekipa kamermana? A reziseri, stilisti i sminkeri? A profesionalni glumci? A editori? A placanje televizijskih termina za reklamiranje?
Pa sve to puta "7 000", ispade da su protivnici veci milioneri od Trampa.

Pa rekao je samo da je avion iznajmljen za 200-400 evra a ne da je spot toliko. Tilmo je idiot jer "spinuje" a ti jos veci sto njega slusas

Inace sam vam rekao da se toma nece kandidovati jer zna da tako sebe sutira sa politicke scene, nije toliko glup jbg. Nego me zanima sada posto mu toma ne uzima onih "20-25 posto koje je imao kao bivsi predsednik i sumadija itd" kako ste kenjali hocemo se sada sloziti da vucic cisti sve u prvom krugu? Ili ste sada u fazonu da ce djb i jankovic da se izdignu i predju 12 posto koliko im je maksimum realni... A lepo sam vam rekao: sto je babi milo to joj se i snilo xd

Uzima malo ispod 60 posto najlaganije.poz

Upravo tako. Izvinite bombili, valdemare i revolucionari ostali

Namerno sam ovako napisao jer da sam napisao "ostali revolucionari" garant bi mi neko srimovao sedis mi na kari znam

Pa rekao je samo da je avion iznajmljen za 200-400 evra a ne da je spot toliko. Tilmo je idiot jer "spinuje" a ti jos veci sto njega slusas

Ne slusam Tilma, nego njegovu izjavu. Rekao je prvo da je potrosio 200 do 400 evra, znam da je tu mislio na avion samo, ali onda je rekao da njegovi protivnici trose desetine hiljada evra dnevno. Ispada da je potrosio samo tih par stotina evra sve ukupno u odnosu na citava bogatstva koja trose drugi.

E jebiga sad, ja sam ozbiljno planirao Tomi da dam glas, sad već ne znam šta ću.

Sraman potez Aleksandra Vučića što je pogazio obećanje koje je pre 3-4 godine dao Tomi: da će ga podržati u trci za drugi mandat.

Rabine nije, rekao je da je potrosio 7000 puta manje od ostalih a cifru nije pominjao.

Uzima malo ispod 60 posto najlaganije.poz

Pa tako, pedeset i nešto. Jebi ga, a ja se baš ponadao nastanku nestabilnosti i skretanju sa kursa evroatlantskih integracija, kao i remećenju našeg statusa kao države ključne za mir i prosperitet na zapadnom Balkanu.
Kad preko pedeset posto naroda hoće da bude karano, svaki se nadajući da će se naći među deset posto onih koji će biti karani sa lubrikantom, ko sam ja da išta prigovorim. Demokratija, jbg.

Jebi ga, a ja se baš ponadao

Hahahahahah ajmo jos bombas pa posle ostali

On praktično i nema protivnika koji može preko 10% u ovom trenutku.