Prijava

A jes lud kolibar jebo ga ćaćin ćaća

(ovo inače pomislim svaki put kad vidim kolibrija (na tv-u da) nekad se zamislim pa i izgovorim naglas pa posle ne mogu da objasnim šta mi je smešno i gledaju me kao budalu eto)

александаркг

(ovo inače pomislim svaki put kad vidim kolibrija (na tv-u da) nekad se zamislim pa i izgovorim naglas pa posle ne mogu da objasnim šta mi je smešno i gledaju me kao budalu eto)

Rekao bih da poprilično često viđaš kolibrije na tv-u. Uglavnom si sam u tom momentu, ali desi se ponekad da je oko tebe i ostatak familije kad se kolibri spontano pojavi na ekranu. 20-30 kolibrija godišnje? Manje? Više?

Pa ne baš, pre će biti da sam video ukupno 4 kolibrija za sve ove godine otkad znam za ludog kolibra i da sam svaki put pomislio na to, a da mi se jednom omaklo tako da dobro cepidlako jebotebog dobro loše sam se izrazio u drugom delu a šta si zapeo sad pa šta je jebeš me ovuda u sitne sate a

to ti vraćam za ono što si ti mene jebo ono jednom

око за око зуб за зуб јбг

A jes ozelenjavio cokule ko ce to prati

Ma uostalom šta se ja tebi pravdam, jeste svaki dan gledam emisije o kolibrijima odgledao sam jedno 70 emisija. Otac mi je čuveni kolibričar pa zato.