Prijava

e, Anarhist, samo da te ispravim, kaže se U BANJOJ LUCI, ne bi bilo loše da naučiš, pošto već živiš tamo ;D

Burek je samo s mesom

I ima neke 2 kurve dole da spavamo i dojebemo ako ne budemo jebali unutri
Nema na sve misli

Ne znam, ne bi sa sestrom ljubomoran bio bih

Pisite o vasim iskustvima ja nemam jer zivim na selu znam samo sta mi ovi iz grada pricaju i kod Tese sam cuo da 80% politicara - u prkno jebe se

Sin najbogatijeg čovjeka u Mld je peder

Особа на нашој највећој новчаници је Гау

Moja najveća novčanica je od 500 evra XD

Не говорим о двјеста марака и Андрићу наравно већ о рсд

Lučiću pederu xD

Ima kod Tese Visekruna kad prica kako je Vulin jebo nekog klinca aktivistu u Prezidentu u NS.

64% vukajlije je homoseksualno

sta mislite, kako znam? '_)

Зато што 64% профила на сајту су твоји лажни

Drug me moli mjesecima kao samnom ga nije sramota da idemo u neki svinger klub haha
Dole kod Gm da l je posle Majdana s Rudnika kad se ide
3500 kad odeš s ribom nekom 5000 kad odeš sam

Axaxaxaxa, Velereč, odma uz put na izlazu iz GM ka Rudniku sa desne strane, posle Spektrove fabrike, jeziva neka kuca da ti kazem, da je slikas za naslovnu i ispod naslov "MONSTRUOZNI ZLOČIN!!! SODOMA I GOMORA U MORU KRVI!!!"
Bas me zanima na sta lici taj provod za 5000 din.
Sve zamisljam deset likova dali po petaka, i sede onako u sobi i gledaju se axaxaxaxa.
U nemackoj gazda plati da mu se dovezu pet-sest kurava da zakuvaju malo atmosferu, ali ulaz je 100-300 E, subota popodne-nedelja uveče, ima klopa i piće, privat soba se plaća posebno.
Uglavnom, bez pistolja ja tu ne bih ulazio.

U Doboju imaš dvije svinger kuće, do jaja ekipa bude. Sve političari, advokati i kontroverzni biznismeni.