Prijava

Зашто је овај форум потпуно престао да прати актуелне друштвено-политичке догађаје?

https://www.danas.rs/kultura/udus-sergej-trifunovic-kolateralna-steta-sopstvenog-humanitarnog-rada/

Ко није у току, после прогона по таблоидима да је проћердао неке новце кроз фондацију, сад је банован са фестивала у Алексинцу, и глумци и дружина су углавном на његовој страни. Синиша Ковачевић је чак вратио организатору овог фестивала награду за животно дело.

Мислите ли да је Сергеј цвећка или је неолиберално говно које фућка паре које су могле отићи Стевчу на рачун?

U suštini mi je Sergej gotivna glava, koliko god ponekad možda bio smarač zbog da jede govna.

Arogantni jedač govana, ali pare nije skucao. Anatemisali ga namerno preko novina, nista nisu dokazali, ali nije ni bila poenta da dokazu, vazno da prosecni seljak kad uzme informer vidi to, i etiketa lika koji krade od bolesne dece mu ostaje. Iako nema blage sa istinom.

Meni lik ovako ide na kurac kao pojava, a za to da li krade stevci dinar ne znam I jebe mi se iskreno

Gadan mi je kao lik, ali najverovatnije nije ukro pare.

стршљен проклети, размишља на англијском

Spreman sam ruku da dam da Sergej nije proćerdao ni dinar tog novca namenjenog za pomoć deci (ako se ne varam) u nevolji. Bio je jedno vreme stvarno iritantan i iskakao je iz frižidera maltene, ali njegov glumački talenat i moralno biće nikada nisam dovodio u pitanje. Previše su odvratni i primitivni ovi na vlasti, i svakako su spremni na one najprizemnije i najodvratnije napade, čak i optužiti neistomišljenika da radi nešto tako užasno kao što je krađa tuđih para namenjenih bolesnoj deci. I to i nekako je mnogo uložio u svoj imidž koji ide od mangupa do nekad urbane seljačine (ne mislim to toliko u negativnom kontekstu) da bi krao od bolesne dece.

Ja samo znam da je čovek najpodložniji trolu.

Svima jebeno odgovara na tviteru.

Da si očigledno loš trol nalog sa 0 followera i napišes mu nešto in the lines off "narkomane vrati pare rakom zahvaćene dece" odgovoriće ti nekom lejm poskočicom tipa "jedi vučićev senvič od kurca"

Е то Лаки, мислите ли да га јебу јер је стршљен и краснићи из црног грује а сад смо заговнали са шиптарима које је он популаризовао практично? Ја не мислим.

Arogantni jedač govana, ali pare nije skucao.

ukratko, tako nesto...

Kako realno iko od vas moze da zna da li je skrcao kintu ili ne?

А имам и друго питање, донекле везано исто за Сергеја, мада може и посебна тема. Чак и да је проћердао те паре, да ли би био мање добар глумац? Тј. да ли би гледали његове представе и након тога и тако га директно финансирали? Да ли се повлачи црта између човека и глумца или то иде заједно? Да ли је Кевин Спејси рђа чији филм више не би погледали јер је напаствовао младеж или и даље изузетно добар глумац кога би радо гледали у новим филмовима? Да ли је Лаушевић глумчина иако је пуцао човеку у јаја?

Ја то одвајам јбг, и најгоре говно од човека може бити што се мене тиче.

ne shvatam, krava ima mleko samo dok je u laktaciji, negde oko 10 meseci. u prirodu su, verovatno, telad i sisala tokom celog perioda laktacije

Ne znam za Sergeja jer ga ne cenim, ali Spejsija I dalje gotivim I lagano cu platiti kartu za novi film ako ga holivudske snezne pahuljice puste da snimi uopste

Gledo bi Spejsijeve filmove...i smatram da ga je nepravedno holivud sjebo i njega i CK luija...

упис само

Sve zavisi. Na primer evo Bil Kozbi. Ne mogu da gledam lako sad njega kao mekanog taticu u Kozbi šouu, prosto je apsurdno. A Lui CK je ionako bio manijak, sve što je radio na sceni, bilo je autentično ili makar ne suprotno od onoga što jeste. Usput, njega su ponajviše i sjebali.