Prijava

dobar je sergej

jeste temperamentan, nestrpljiv i naprasit onako u javnosti, ali ima ispravne stavove i ne plaši se da ih iskaže za razliku od mnogih i znam da nije uzimao ništa za sebe u celoj ovoj priči sa decom

grobarčina, viđao ga 100 puta u pioniru, jednom smo i popricali na kratko na sajmu audio tehnike pre par godina, skroz ok i prizeman lik u konverzaciji
o glumackim kvalitetima da ne pricam

slusao sam ga po emisijama par puta, obrazovan i svestran lik sa dosta interesovanja, samo jos Glogovac iz njegove generacije i od mladjih glumaca mi je delovao tako

i nije neki drugosrbijanac kako ga mnogi dozivljavaju, zapravo uopste nije od onih sjw danasnjih, ima normalne stavove, vernik je isto npr. sto me iznenadilo itd.

tako da seru ljudi mnogo, meni je ok lik skroz

Slazem se sa mujom za merlina, iako ga ni ja ne gotivim. Balasevic je okej :)

немам ништа против сергеја, упркос томе што носи рејбанке адидас

Moze neko da otvori temu za Nixu pls??
Bicu aktivan obecavam

зајебанцију на страну, одавно се хејтује сергеј немам појма због чега. његови социо-политички ставови су крајње дјетињасти, (нешто попут марка видојковића)и сваки његов спич о таквих стварима у мени буди дијареју, те га не могу слушати баш никако, и контам да је најгласнији у већеш друштву, али ми се не чини да је гоњно од чоека.

и зашто гамби није ОП, уводни пост као и сами наслов су његов ТМ мешчини.

месечина ко дукат жут ти довољно млада први је пут месечина :бас гитара::бас гитара:

Merlin je fantastičan plagijator, a muzika mu je opet gomno, jer je gomno i to što krade.

Balašević ako je dobar muzičar ja sam onda Džon Petruči. Pesnik, to je već druga priča.

Sergej solidan glumac, volim da ga gledam, iako mu fali dajvrsiti.

Kakvi su ljudi, boli me dupe.

Kako god, samo jedan od njih krade, jer da je Sergej ukrao i za taksi od dece, "Minut-dva" na pinku bi sat-dva na svakih pola sata pričali koliko je ljigav uz direktnu pokrivalicu snimcima privođenja.

A Balaš solidno svira gitaru za singera-songvrajtera, piše odličnu muziku, nije virtuoz ali šta ćeš više.

A od kad su skenjali Luija Sikeja, ja bojkotujem Holivud. Nije isto silovati nekoga i izvaditi budalu pred nekim. Licimuri jedni odvratni.

Ostao nam je Dag Stenhoup, ima nade.

Kako realno iko od vas moze da zna da li je skrcao kintu ili ne?

pa tehnicki ne zna niko od nas ovde, al mozemo da nagadjamo, ko sto nagadjamo sta leci rak

"A od kad su skenjali Luija Sikeja" ???

Zajedno smo lecili roditelje od alkoholizma u Tirsovoj, sta ga znam bio je ok.

Ali cim ga Proviron brani, verovatno je kriv.

Tomdrile, jel me to zajebavaš što sam prozivao Merlina, ili samo ne znaš ko je Lois CK? :-D

Bane Trifunović je mnogo dobar glumac, ako ne i bolji od Sergeja. Kod Sergeja mi se malo ne sviđa što uvek glumi istog lika, t.j. sebe. Ali to je česta pojava u domaćoj glumi, čak se i ceni u narodu.

Kakve su ovo enigme od strane Che-Vua, ko su ovi ljudi bre

Sergej je bolji za 2 klase od Baneta. 3 klase.
Takodje ide po Ns od stola do stola kod riba naruči piće popije i ode, grebanje lvl pro.
Merlin je nosio cigare Srbima u logoru dok ih je Hanka Paldum gazila po mošnicama
Takođe je i odličan umetnik
Balaševiću odgovara nadimak Panonski govnar
Biković preti da postane naš najveći glumac za jedno 15 godina. Do tada će to mesto držati Glogovac vrv

Kako znas da je nosio cigare

Sin jednog oca može posvedočiti o tome.