Prijava

Auu bate nemos ni kafu vise piti ko svet sace to savet jevrope i ursula da rese sa par rezolucija

ее да је тито сада жив како ми би владали

new age resavanje problena titom be like:

https://youtu.be/NmfU5bkVaQ0?si=DRC9-ytvXy-48QF5

druye tito mi ti se kunemo u jevropu skupa mi idemo (plidu jovor alert)

Jer uvek su na balkanu dobre trebe dobra klima looooool

odusevljava me ovaj index, cim zafali novaca evo rusa vidi sta rade na frontu ukr se raspada (2 sata kasnije precednik zelenski ima novi plan za uspijeh dogodine u moskvi)

https://www.index.hr/vijesti/clanak/masovni-proboj-rusa-ukrajinska-brigada-se-raspala-prijeti-kolaps-cijele-linije/2559715.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_prva_d

Za index hrvati govore pogrdno da je “prosrpski portal”, previse izvjestavaju o srbiji

Babić izvalio da je trziste srb potencijalno odlicno (obzirom da srb portali osim eventualno za neke sportske vesti bas tesko smece) te su se pozicionirali kao regionalni medij. U sustini dobra taktika obzirom da klasik rvackih portala tamo ne manjka (ustaskih)

Ali paze poprilicno kada ce objaviti neku vest (recimo kada igra dinamo to je max prioritet itd nece na tom nivou da se useravaju) Sa druge strane polivaju po vucicu isto kao i drugosrbi, mada polivaju i svoje debile itekako. Realno dobar medij ali sa previse globalistickog uticaja (sorosevih para)

ne znam sta samo Jova vidi u klixu, dosta soc ono sve deluje ko fazon vijesti me, deluje ko neki seoski portal

Klasicna prvosrpska spika: pljuj po svemu bosnjackom/crnogorskom, drkaj na hrvate/slovence/mađare “woow kako su oni kul, još su nabavili rafale prije nas, ti hrvati mora da su nebeski narod”

ok ok dobar je taj klix sry nije seljacka varijanta :)

Cak je i Vucicu Milanovic sve ono sto bi on zelio da bude, predsjednik države koja je u Evropskoj uniji, ali koji nije loš s Putinom i Orbanom ili Erdoganom, a uz to ima i RAFALE

uzeo je i vucko rafale jaka muda, bukv dali 3 miljarde francuzima kroasani samo 1

vucko>milanovic

nisu za poredjenje bukv, vucic je tata doktor za milanovica, drzi i vladu i partiju i funkcije dok milanovic tamo kmeci ko majmun gluamta nekog djilasa opozicionara a sustinski radi u dilu sa hdz - sistemska prica

bukv isto kao i prvosrbi i drugosrbi ovde (isti gayda)

sta je skoro bilo za milanovica, kao ide sa funkcije predsednika daje ostavku da bude buduci premijer (trajalo jedan dan) onda je ipak zadrzao funkciju jer bi u tom slucaju neki iz hdz zajahao mesto precednika bilo bi problena

sta je to drugo nego klasik lozenje drugohrvata

Tehnicki, i srpski i hrvatski nacionalisti drkaju jedni na druge jer se ne poznaju uopste. Sjebes se kad skontas da npr neki vuzi ili cara nisu nikad bili u Osijeku a kamoli u Rijeci.
Niti je neki Domagoj iz Splita bio u Beogradu ili Novom Sadu. A kao neka mržnja i netrpeljivost. Srpske zemlje. Hrvatske zemlje. Nisu nikad bili u njima lol.

aj ne lozi se plidu, najveci nacionalisti kmecavci u hrv su bukv pokrsteni srbi koji moraju kontinurano se dokazuju (true hrvate boli kurac obj) dok kod nas ima elemenata to sto si naveo al vuzi i ja vise tu stvar posmatramo kao deo velike srbije!!!

na kraju krajeva ovaj argument ti je ko fazon nestore prico si protiv ruja aj sad idi kupi ladu (vrati mercedesa)

(true hrvate boli kurac obj)

Da tačno, oni se ponašaju kao da ne postojiš (što također nije za pohvalu).

pa i drugosrbe boli kurac, stvar je iznivelisana

Zato sam tu ja da ti smanjim tu očaranost “objektivnim hrvatskim medijima”

promasio si ovo vrv

nisam uopste ocaran, citam ih iz nuzde jer nemam sta bolje a da je na nasem jeziku. Cuj ocaran. Bukv najrazumnije resenje. Ajde dobro malo cu i klix da otvaram u prespektivi

pa i drugosrbe boli kurac, stvar je iznivelisana

Ovo je tacno mada bi drugosrbi imali vise materijala da seru o njima , oni idu na ljetovanje tamo. Mozda im se ne dopadnu cijene sladoleda ili crnog rižota pa budu kivni opravdano..

malo cu i klix da otvaram u prespektivi

samo nemoj komentare, ne zelim da izgubis rispekt prema pliduima zbog loših komentara