Prijava

Hvala ti Zapata

Tako je. Ljudski. Juče si upotrebio čitavo svoje oružje. Mislim da je dovoljno i da više nemaš u šta da pucaš.

na mom kurcu ne mozes se smirit'

Juce bila prica o doti sad ovo osecam se kao da sam u univerzumu zangecu
Vise razumem spanski
Nista idem ja

Nista idem ja

Gde ćeš?

Moraš da shvatiš da ne ideš nigde. To je pravilo ovde. Odavde nema izlaska. Kad to shvatiš počeće nešto da te smiruje.

Ju ken nevr liv

Hotul Kelifornja

Meni lično ne smeta što su na silu ubacili gandalfa u Rings of Power, nekoliko hiljada godina pre nego u knjigama, čisto da vidimo tu dinamiku

Možda i pogledam seriju kad se hajp smiri. Tako sam gledao i Brejking Bed i Igru Prestolja.

Šta ako je sve laž, samo je hvala Zapata istina

Zapata jeste jedina istina, osim kada nije.

Selektivno laganje

Šta ako je sve laž, samo je hvala Zapata istina

Ali to pisanije je obrisano. :)

Ja sam gledao trilogiju LOTR i smorio se ko zmaj.

I od Sipova i od Georgija kad ga je ubi.

Al brt sta ce sad Gandalf u seriji da radi 4 sezone, kad su ga nekanonski ubacili, moze samo da bleji sa Harfutima, i mozda neki nekanonski okrsaj sa onim Adarom, Saurona ne bi smeo ni da vidi

Ejduse... ili gospodine Ejduse, ne znam kako tačno da Vam se obraćam jer mi delujete toliko kulturno, uzdržano, školski i pristojno da sećate na ljude starije garde, barem u mojim očima... Pored Jovora još jedna osoba koja me nikako nije ovde sabotirala, vređala, šikanirala i slično. Imate neki svoj stil, vrlo kulturan stvarno. I još mi je fascinantnije kako Vas svi pljuju a Vi ste mirni. Izvinjavam se ako ste mlađi. Smatrajte ovo komplimentom. Vidi se zrelost kod Vas. Lična disciplina duha i neka ujednačenost. Svaka čast.

Nisam gledala Prstenove niti planiram. Ali morala sam ovo da napišem. Poštovanje.

P.S. Da jesam, rado bih odgovorila i na temu. Pozdrav.

Poštovana Avvl,
hvala Vam na komplimentima.
Od trenutka kada sam kročio na ovaj sajt trudio sam se da budem ljubazan prema svima i nikada nisam imao želju da sabotiram bilo koga ovde. Kada bih naleteo na nerazumevanje od strane nekih članova nikada nisam dopuštao sebi da vređam ljude jer to ničemu ne doprinosi a i nisam tako vaspitan.
Naprotiv, uvek sam gledao da kroz svoje znanje i bogato životno iskustvo dodirnem neke ljude ovde za koje znam da nisu loši ali su lenji i pomalo uplašeni.
Trudiću se da to i dalje radim jer sam siguran da i mali pomak u promeni perspektive nekome može doneti mnogo toga dobrog.
Nije nužno da mi persirate. Ja to volim da radim pogotovu sa novim ljudima ali budite slobodni da mi se obraćate kako god Vam odgovara.
Ja sam najstariji član na ovom sajtu i ovo je samo jedan od razloga zašto mi je stalo do omladine na sajtu.

Pozdravljam Vas.
Ejdus

Mene ste sabotirali na svakom koraku starino i nikada niste pokazali tu Vašu čuvenu ljubaznost u interakcijama sa mnom, često me i vređajući. No dobro, ako Vi mislite da je tako trebalo da bude to je Vaše pravo.

fazon ima ih pun kurac starijih od ejda