Prijava

Па океј, усирио се, све иде са годинама. Тако су и теби сад добре 3-4 пјесме, јер си стара коњина и не ложе те неке ствари које су прије. Ал брате, не стоји да је панонски говнар јачи од Нелета, овај је читав живот био усирен

Nazovi to penzija sta god, ali objektivno solidno se blamira sa onim kvizom nedeljom uvece (uzima pare) a prodaje muda za bubrege, na to mislim. Doveli eksternu produkciju na rts, već godinama se debilise sa onim malim glumcem retardom koji ga ozbiljno oponasa.

Sto se p govnara tice nije sa nama, pa nije uporediva katergorija trenutno. Ali definitivno je panonski govnar vece ime od Neleta, iako sam uglavnom Neleta više gotivio.

Mi smo provalili da se Nele prodao još devedesetih, vama je trebalo nešto duže

Pliduu zašto je prema vama Nele ispao papak?

Pa zamisli kakav si ljigavac kad ne smiješ da se vratiš u rodni grad.

Koliko ga je raja gotivila ovdje i cijenila sve što je radio, to mu niko nije osporavao ni sad kad se zakačio sa sejom skoro, ali ne može laprdara da ne pljuje u bunar iz kog je vodu pio, otisao tamo prodao vam neku priču ne bil zaradio od “tragedije” kakvu uzgred budi rečeno nije ni osjetio jer je zapalio za bg cim prije i onda kme kme fajront u rajvosa pa fajront je mozda za tebe kustu i seselja, za druge su vrata širom otvorena kao što viđamo na mnogobrojnim festivalima na kojima učestvuju srpski umjetnici (a da ne pričamo o običnom narodu koji radi ovdje svaki dan)

Tldr: Vrhunski umjetnik, nikakav čovjek.

Išao je nešto krišom koliko se sećam u Srajevo.
Mada obj to i o vama govori kakvi ste ljudi, vrv bi ga ispljuvali na max.

Pogledaj kako mi nemamo problema sa Merlinom, bude ko ova prijovicka 4-5 arena napunjenih godinama i nikom nista. Sumljam da bi se vi isto poneli prema Neletu. Pametan je čovek neće to sebi da dozvoli.

Ja mu to lično ne zamjeram, neka je otišao okej strah, neizvjesnost, sve je to u tim momentima razumljivo ali nemoj prodavati pricu jer tebi licno nista nije falilo u tom gradu pa čak i u takvim vremenima si imao “kredita” kod ljudi da si mogao prvim avionom otic za new york i zajebeš sve nikom se ne pravdaš ali ne, ko bi onda pisao knjige i pricao o tim nekim vremenima u svakoj emisiji u kojoj se pojaviš. Ja nisam vidio osobu da je svjesnija izasranih govana od njega i da više žali za svojim gradom, lik dodje na sumbulovac (selo na romaniji) izvodi neke cirkuse kao ovdje se snimao hrkljus, tacno vidis da pati za tim vremenima sto je i okej jer samo mogu zamisliti kako je lijepo bilo zivjeti tada i kretati se u tom drustvu jer jbg nije lako kretati se ulicama grada za koji te nista ne veze i gdje nemas nikakvih uspomena iz mladosti ma kakav to velegrad bio a znas da je to sve moglo da bude drugacije da nisi plesao kako je ko svirao

Pa sta bi mu ti savetovao u proslosti, da ostane u vecinski muslimanskom gradu i ocekuje da ljudi sa njim budu raja, ne kapiram

Aj ok otisao je pa je kao ispao pizda, al ne secam se da je nekad nesto veliko kenjao pa da ne moze da mu se oprosti. Nije mi jasan taj veliki greh koji ne moz da mu se oprosti jbg

vrv bi ga ispljuvali na max.

ma ko ih jebe, ko god laje pa i taj merlin, po meni je opravdano da bude iskritikovan.

Jbg ne mogu svi biti avantgarde kao Rade Šerbedžija i biti true kozmopolit

Pa sta bi mu ti savetovao u proslosti, da ostane u vecinski muslimanskom gradu i ocekuje da ljudi sa njim budu raja, ne kapiram

On i jeste živio i odrastao u većinski muslimanskom gradu, nije mu to predstavljalo problem kako cujemo ali su neki novi vjetrovi zapuhali pa je mislio da ce dolaskom u bg uz pricu o tragicnom odlasku iz sa zadržati tu neku reputaciju kakvu je imao ali nije se desilo pokusavao je on tu oziviti nesto ali nije mu to tamo proslo. Danas jednim dijelom i zivi od te reputacije kakvu je stekao s zabranjenim pusenjem i to je okej jer su njegove zasluge u tome goleme

Pa cekaj jbt, sad predvidjas sta bi bilo.i sta je on mislio. Nagadjas bukv.

Pobego od sranja covek jer je srbin pa imao gde da ide, to je bila logicna varijanta. Kao da bi i dobro prosao da je ostao.

pa nije nikom bio problem ziveti u sarajevu sedamdesetih i osamdesetih, sve do devedesetih dok se nije pocelo kuvati i izbio rat. e onda jeste postalo problem

mislio da ce dolaskom u bg uz pricu o tragicnom odlasku iz sa zadržati tu neku reputaciju kakvu je imao ali nije se desilo pokusavao je on tu oziviti nesto ali nije mu to tamo proslo.

nije on nesto mnogo kukao o ratu i tragicnom odlasku, to je nesto novijeg vakta. sto se reputacije tice, ima on ledzit projekata i od prelaska u beograd. album ja nisam odavle je bio dobar, naravno ne toliko popularan kao oni sa originalnim pusenjem, ali ostao je upamcen. onda napravio jako popularnu seriju slozna braca, koja je bar medju srbima bila podjednako popularna kao tln, a i u regionu je prilicno poznata. stob se reklo na teleshopu: ali to nije sve! posle je sa kustom napravio neko novo pusenje i iako vrv to kod nas nije bilo toliko popularno kao originalno pusenje, ovo je na svetskom nivou mnogo popularnije od bilo cega sto je radio sa originalnim pusenjem

tako da nikako ne moze da se kaze da nele od odlaska iz sarajeva nije uradio nista za svoju reputaciju i da je ziveo od stare slave

Išao je nešto krišom koliko se sećam u Srajevo

bio u neki kafic svratio, rulja cula i napravila se guzva ispred kafica, lik moro pobeci na zadnji izlaz

ali objektivno solidno se blamira sa onim kvizom nedeljom uvece (uzima pare) a prodaje muda za bubrege, na to mislim

vreme ga je pregazilo, on misli da je jos uvek smesno kad kaze "crko marsal", a u tom kvizu konstantno pokusava da podgreje svoje stare fazone. malo jest neprijatno kad to gledam, ali u sustini ga razumem. jbg lik i dalje na sceni, fino se izigra kviza, baci koju bajatu posalicu uvek ce se bar neko iz pristojnosti ili zato sto je produkcija naredila nasmejati, tu mu je i kosjerina mmm i za sve to jos bude placen, realno i ja bi se na njegovom mestu uvalio u taj kviz da mogu. samo me brine sto zovu osobe kao sto je mira karanovic u emisiju koja se zove "ja volim srbiju", zena notorni izdajnik lol

Sa stefanom milenkovicem je ovo zadnje dobro odradio svakako.

https://youtu.be/6FwZ6IefjlU?feature=shared

Ova prica za quiz ne stoji kao ok, bukv izvlacenje para iz budzeta. Ne radi mejmun po rts tarifama nego preko privatne produkcije uvaljuje tresinu od programa i prodaje je nama preko pretplate. Cist klosarluk

a sta, to njegov autorski kviz?

Nije u rts produkciji. Šema je svakako u pitanju kako god gledao na to, da li je autor nemam pojma al ponasa se da ne kaem kao kod kuce.

pa nije isto, jebo ga ti. on kao i sin dragan i kosjerina vrv imaju ugovore na nekoliko sezona sa produkcijom i primaju honorar po emisiji kakav bi primali i direktno od rts-a da je rts-ova produkcija. rts placa produkciju, produkcija njima honorare i ostatak sebi u padze, a tu nije nele kriv, nije on natero rts da otkupi prava na emitovanje tog kviza. valjda, ne znam

dal bi primili kosjerinu natrag u sarajevo da dođe pre nego neleta