Prijava

Born and raised in the United Kingdom, he enjoys close relationships with his relatives in the British royal family. His godparents were King George VI of the United Kingdom and his daughter, the then-Princess Elizabeth (later Queen Elizabeth II). Through his father, Alexander is a direct descendant of Queen Victoria, through his great-great-grandfather Prince Alfred, Duke of Saxe-Coburg and Gotha, Victoria's second eldest son. Maternally, he is also a direct descendant of Queen Victoria, through his great-great-grandmother Victoria, German Empress, Victoria's eldest daughter. Alexander is known for his support of constitutional monarchism and his humanitarian work.

zar vam nije neki kralj gore otisao ima onaj klip s kosova negdje kad se dere na okupljenu masu hahha daj nek linkuje neko najjaci klip

Šta reći Pluduuu na to:

1. Nije umjesno bilo skandirati Mladiću. Nema Mladić nikakve veze sa Gazimestanom.
2. To da treba da nauči srpski to je tačno.
3. On se ponio kao onaj klasični elitistički aristokrata koji očekuju da mu svi kažu Vaše Veličanstvo... totalno nema sluha za narod, živi u svom svijetu...

Ni meni nije jasno bilo kakve veze ima mladic i s kosovom i s ovim likom, ali obj veci mi blam bio sto ocekuje neko postovanje od naroda s kojim ne zivi niti ima neke konekcije (obzirom da jezik govori kao google translate)

To im baš zamjeram žestoko. To što ne zna srpski, i njemu, a još više Filipu, koji je mlad, ima još svjež mozak, ŽIVI U BEOGRADU, a opet neće da se potrudi da nauči.

Mislim da su nam Karađorđevići generalno dobar brend, prvo zbog tradicije, drugo zbog konekcije sa drugim monarhijama, koje su uglavnom napredne evropske zemlje. U sebi nekako imaju idealan spoj veze sa prošlošću i tradicijom, i neki progresivnih zapadnjačkih vrijednosti...

Ali uzalud sve to kad žive odrođeni od naroda i ne trude se ni taj jezik da nauče.

Da je normalan, ne bi se zvao

F I L I P
I
L
I
P

Ako mi vjeruješ ja nisam uopšte upućen ko je on i kako je dospio u britaniju ali se slazem da je sramota da ne zna jezik, to zamjeram i dijaspori koja ode pa ne uci djecu maternjem jeziku jbt naucit ce jezik drzave u kojoj zivi da je maloumqn ali ako mu ti ne usadis volju za ucenjem maternjeg, tesko ce se sam zainteresovati

Filip Karađorđević, inače poznati srpski bitkoiner:

https://www.youtube.com/watch?v=9VEEKihCZcs

au bajo i kralj je za kripto, ima tu necega

Mislim da su nam Karađorđevići generalno dobar brend, prvo zbog tradicije, drugo zbog konekcije sa drugim monarhijama, koje su uglavnom napredne evropske zemlje. U sebi nekako imaju idealan spoj veze sa prošlošću i tradicijom, i neki progresivnih zapadnjačkih vrijednosti...

jebo im pas mater kao i crkvi bukv

imas krunu, crkvu i politiku otudjenu od naroda sve u isto vreme

Postojanje loših sveštenika nije razlog da se napada crkva kao institucija.

A što se kripta tiče, ja sam sve više i više protiv toga, naročito protiv bitkoina.

Kad sam našao podatak da se 99% kompletnog bogatstva u bitkoinu, nalazi u rukama 0,01% holdera, to mi je bilo dovoljno, mada ima još dosta argumenata protiv. Ali je taj najvažniji. To ako bi postalo neka glavna valuta to bi dovelo do ekstremne nejednakosti.

Osim toga, nije pravedno da nečem raste vrijednost samo zato što je količina ograničena (vještački). Firme se satiru da bi im akcije rasle, stvaraju novu vrijednost, ulažu, i opet je taj rast povuci potegni, nije zagarantovan. A bitkoineri očekuju da će im vrijednost toga što drže rasti bez da rade išta. U suštini raslo bi na račun drugih, na račun ostatka ekonomije koja stvara vrijednost, a bitkoin bi tu polagao pravo na dio tog kolača koji se stvori samo zato što je rijedak.

Sad, to ako narod prihvati, sami pali, sami se ubili, ako jednog dana tipovi poput Majkla Sejlora budu vedrili i oblačili.

Kupovanjem bitkoina, daje se glas za uspostavu takve oligarhije.

Bro imam lose vesti za tebe i ticu procenta fiat novca i proceta onih koji ga drze :) a koji se stampa aut of d tin eir btw

Moras razumeti i pomiriti se sa tim da to sto je izmisljena nova forma novca ne znaci da ce bogati prestati sa budu bogati.

A bitkoineri očekuju da će im vrijednost toga što drže rasti bez da rade išta.

hah kakav si ti brat, znam da si dobronameran ali bas se slabije razumes u tematiku

Postojanje loših sveštenika nije razlog da se napada crkva kao institucija.

ne radi se o tome, losih svestenika bilo i bice jaka muda. Radi se o odnosu glavne strukture svestenstva sa vlasti kakva god bila aktuelna vs odnos prema narodu. Bukv privatizovana institucija a za narod i dalje odradjuje fazon birokratske probleme (slave, svadbe, veselja i sarane)

aj ono u CG litije bilo za rispekt da ne greshim dushu

Postojanje loših sveštenika jeste razlog da se napada crkva kao institucija a ne Bog

Ja bih to ovako definisao ;)

evo skauza evo

N O V A C A
O
V
A
C
A

mržnja prema crkvi je prvi korak ka drugosrbijanstvu

Dobro ajd da se napada ali bas da se mrzi je jaka rec, u fazonu sam reci bilo sta samo ne kuckica ..treba ukazati i napadati sto se mesaju u sve zivo i bave svim osim onim cim bi trebalo

Evo novaca evo dana, evo brace mooslimana

Stara bitkoinerska

Kad sam našao podatak da se 99% kompletnog bogatstva u bitkoinu, nalazi u rukama 0,01% holdera, to mi je bilo dovoljno, mada ima još dosta argumenata protiv. Ali je taj najvažniji. To ako bi postalo neka glavna valuta to bi dovelo do ekstremne nejednakosti.

ajde da objasnim Jovi posto vidim da ne kapira

Jovo, sve sto treba jeste da budes u ovih 0,01% its so easy