Prijava

Rečnik svega i nečega. :)

Za protiv menjanja. Smrt menjanju.

Da, Blek i ja, kao teški konzervativci, uvek podržavamo nemenjanje :)

ajde bre matorani, tisina!

Људи, најбоље да стоји само ''Место где можете да дефинишете све што сте одувек желели, а није имао ко да вас пита''.

Довољно је кратко, а најреалније описује сајт. :)

dugačko... mada lepo, naravno.

"rečnik slenga, fraza i izraza"

?

@celt
:)

Vukajlija je ambis mog zivota, manijak sam postao zbog nje! :)

Ja podrzavam svoj kvazi-nemacki izraz, a Kaizen (kako mu samo ime kaze = Kaizen (Japanese for "improvement" or "change for the better")) prihvatice kad-tad.

Vukajlija - Prvi recnik sa bezbroj autora ^^

Vukajlija - Recnik slenga.
Kraj.Ime je ime,titula je titula.

A što je kajzen dobar... Baci kosku, mi se zanimamo, dajemo predloge, a on zaboravi :)

ti ga krstiš a on prdi

:D

"Mozdani produkti putujucih umetnika"

....................ili

"Mozdani istovar, normalnih ljudi iz kraja"

Nije sto je moje, nego mi nekako najmangupski!

Vukajlija, mesto za koje mnogi veruju da mogu da napišu šta god požele.
Probajte i vi.

Интернетска страница на адреси хттп/даблјудаблјудаблју.вукајлија.цом која окупља два типа људи:сексуално искварене и надасве перверзно-болесне особе,мада се међу њима нађе и који залутали примјерак "нормалне" људске јединке (али у занемарљивом броју,стога се и не убраја у групе)...

Riječnik kakav ste oduvijek htjeli.

Genijalno zamišljeno; čestitam autoru ideje o rečniku slenga.Imamo već nekoliko takvih vrlo dobrih knjiga, na čelu sa našim genijalnim autorom
Dragoslavom Andrićem,ali je ovo zamišljeno drugačije, što neko tu reče,
ovo nije samo od jednog autora,i u tome je draž;to celom projektu treba da da poseban kvalitet.Kad sam otkrila Vukajliju,bila sam oduševljena,preporučila sa ga prijateljima, tako da smo se jedno vreme lepo zabavljali.Nažalost, u poslednje vreme, ima sve više skarednih te-
kstova,koji nisu ni primereni, ni duhoviti,i nije mi jasno ko to toleriše,
I potstiče.Da ne dužim, dovoljno je da pogledate defke na temu."Analni seks"i sl.u kojima se pojedinci iživljavaju.To je prosto bolesno.
Nažalost,naš Vukajlija,od poučne razbibrige,skrenuo i izgubio svrhu,
i svoju prvobitnu, lepu i korisnu namenu.

Да, али колико би људи реално долазило на сајт и писало, да је остао само суви сленг?
Све би било исписано за годину дана и крај.

Pre dve godine kada sam se prvi puta ulogovao na Vukajliju po nagovoru prijatelja i autora @muerrrte-a, sajt je odlikovao vrhunskim definicijama koje su bile zanimljive. Te definicije padaju u zaborav polako, čak i meni danas deluju pomalo smešno(elem, "moja baba" je još uvek aktuelna) i dolaze "neki novi klinci" koji danas imaju drugačiji pogled na svet, sleng i druge teme su više zastupljene kod istih. Napominjem da sa "neki novi klinci" ne želim da uvredim bilo kojeg autora na Vukajliji! Mislim da je ime sajta ustvari najbolje objašnjeno u jednoj definiciji. Ta definicija je ustvari objašnjenje celog problema a ujedno i objašnjava šta je Vukajlija danas.

http://vukajlija.com/vukajlija/12863

Kaizene. Dovoljno je da staviš ovu definiciju kao objašnjenje omiljenog nam sajta. I ustvari dobiješ ono što je Vukajlija bila nekada, i ono što je danas, a to je "Mesto gde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita.".

Jasno je svima da odavno nije "rečnik slenga".

Definišite jednim sloganom trenutno stanje sajta.