Prijava

Imao pa zagasio.Tako stoji već neko vreme.
Sintetizacija društvenog života jebiga.
Uostalom da ne serem puno Parker i Stoun su sve ogolili i izložili kako to lepo znaju i umeju.

http://www.southparkstudios.com/clips/269227/?tab=featured

Тужна епизода. :)

Да нема Фејсбука никада не бих могао да уходим рибе под лажним именом и остављам им непристојне поруке на Волу. Много лакше него уживо. Нећу поново да робијам!

povraćam na sautpark i njihovo prežvakavanje tema i usiljen humor. možda bi trebalo da nauče još neku stilsku figuru pored hiperbole. mislim, ok, ali ajde malo nešto još da se vidi.

inače, džimi i kurd su uglavnom sve lepo objasnili.

napraviš event za sportski trening, napraviš event za rođendan ili rendom žurku, imaš najpreglednije povratne informacije ljudi koji te zanimaju.

plus, na fejsbuku pomoću onih noutova mogu da pišem koliko god želim definicija bez ograničenja i da dobijam samo lajkove, bez ikakvih dislajkova i komentare sasvim normalno :D plus mogu da širim spem tagovanejm kako bi me svi pročitali. (to sve, ako bih hteo)

plus, ako upoznam neku devojku u nekom kafiću ili klubu, mogu da je proverim tamo, da joj vidim drugare, interesovanja, način na koji govori ili se ponaša i slično. svašta može korisnog odatle da se izzvuče.

plus, sve što ne želim - ne moram. svaki aspekzt sajta koji me smori može da se isključi. carski je.

(a da ne bude licemerno i ja sam imao profil na koji sam zaboravio pre par godina kad nisam mogao da naađem drugare, ali eto ti ga sad, isto tako pre jedno godinu dana kad sam rešio ponovo da napravim na nagovor drugara, saznah da imam to čudo. super je)

p.s.
ja bih još samo dodao "compare hotness" :)))

Dobro bre šta si se uskopištio. :)
Ne znam baš kol'ko ugovor dozvoljava Saut Parku da se nešto novo vidi. :)

Суровљева циљна група која му долази на журке зависи од Фејсбука. Како би иначе знали кад Иње има свирку? :)

'најјаче је што је већ неколико људи рекло да је имало фејсбук "када га је ријетко ко или када га нико није имао"...по томе испада да само на вукајлији имамо велики проценат тих ријетких :)'

Па наравно да је тако, сад га праве они који мисле да је то кул, а није да им стварно то треба. Кад је то кренуло да се развија, правили су га људи који су већ били упознати са социјалним сајтовима, четовима и функционисањем нета. Не знам да ли сам то прочитала на вукајлији или негде другде, запажање, да велики проценат садашњих корисника фејсбука не знају да пошаљу мејл, а доста њих и не зна да има мејл адресу и за шта то служи осим за прављење фејсбука.

Ljudi, lepa diskusija!

Gvozdene, ipak sam bio u pravu kad sam reko da na Vukajliji ima dosta nefejsbukera... :)

Kurd i Džimi su lepo objasnili koje koristi može čovek da ima ako pravilno koristi taj sajt, al ostali ljudi su i podelili negativna iskustva s tim fejsbukom.

Ja kad bi ga otvorio, ja bi zbrao i kuso i repato na onom profilu jer sam dobra duša pa nikog ne bi odbio ko bi mi zahtev poslao. A kad me neko pita što nemaš fejs...moj odgovor: Neću da ljudi znaju s kim se družim...

Mada priznajem ova tema služi da mene ubedi da otvorim profil ili da ostane ovako... :)

влајко, отвори профил. па, ако ти се не свиди - обриши га.

ја сам се дуго опирао Фејсбуку. међутим, негдје у Фебруару, брат од ујака ми отвори налог. само ми је послао смс и реко: е, направио сам ти налог на Фејсу, иди погледај. и одем ја да то видим и заразим се најгоре. нон стоп висим на њему, кад сам у кући.
додуше, ја и немам пуно паметнијег посла од фејсбучења. досадно ми је у животу, не радим нигдје, немам никакав друштвени живот. да имам мање слободног времена, вјероватно се никад не бих ни заразио тако. једноставно, досадно ми је у животу. са Фејсбуком ми је мање досадно.

-evomene-

i ja znam kako bi bilo kod mene, zaraza cista :) cekacu da se preokupiram necim, pa da imam malo slobodnog vremena i onda otvoris i ne plasis se zaraze.

Mada znajuci sebe kako menjam raspolozenja, i veceras bi ga otvorio...

ne sekiraj se vlajko. zaraznost fejsbuka se ne moze porediti sa vukajlijom.
ja se i ne secam kad sam otvorio, valjda kad dodjoh u irsku da budem u kontaktu sa drustvom, a nikad za sve to vreme nisam bio "navucen" na to... a i ne kapiram sta bi moglo tu da bude zarazno?
imam n prijatelja (necu da vam kazem koliko :), ali preko 97-8% tih ljudi znam ili sam poznavao nekad u zivotu, a ostali su sa vukajlije, oni koje nisam upoznao uzivo. a na fejs nikad nisam kacio stvari koje ne zelim da vidi neko sa kim sam stvarno prijatelj. to uzmem pa pokazem kad mi neko dodje na kafu :)

jedino me ponekad nervira kad neko drugi okaci moju sliku koju bas i ne bi da je tu, al ajd, to bi radili i da nemam fejsbuk, a ovako bar vidim, pa mogu da kazem.

eto, to je to.

ps: i ne kapiram kako to neko moze da smuva devojku preko fejsbuka, ko sto svi muski a i zenski oce kad naprave to cudo a singl su (iako to nece da priznaju pa makar dobili batine). ja numem.

''ps: i ne kapiram kako to neko moze da smuva devojku preko fejsbuka, ko sto svi muski a i zenski oce kad naprave to cudo a singl su (iako to nece da priznaju pa makar dobili batine). ja numem.''

Неко преко фејса, неко преко Вукајлије... :))

Епиц ввин :))

Е да, још једна позитивна ствар код фејсбука је што упознаш људе које би тешко имао прилике да сретнеш и упознаш у правом животу.

Vukajlija je veći jebarnik od Fejsa, Karika, Tegda i Smokve zajedno.

- E, brate, imam 6 def. dana na sajtu, kažu da sam duhovit.
- Ma, zajebi ti to. Jesi jebo šta tamo?
- Pa...nisam, ja sam tamo da bih se smejao, raspravljao po forumu...
- To ti je k'o da nemaš profil.

nemoj da mesas babe i zabe dzimi.

vukajlija je samo bio zajednicki sajt... nije nikakvog virtuelnog muvanja bilo!

Ja ga nemam, niti sam ga imao, niti planiram da ga imam...imao sam nekad myspace a ni njega nisam posecivao.

Fejzbuk bi zaista mogao biti koristan, recimo znam neke ljude koji preko njega u svako doba dana i noci razmenjuju skripte za faks...medjutim ostalih 98% koje sam sreo ga zaista koristi na morbidan nacin.

Eto toliko od mene, cisto da se prijavim.

celt, ne laži.. :D

tako je black_hole, dobro su ti rekli :)

Целт, ово је већ за трач секцију.