Prijava

Ma vi sa filološkog samo kafenišete! Bagro. I vučete se po nekim šumama, urancima, a sutra treba da budete akademski građani! Eee, u čijim rukama leži budućnost majke nam Srbije...

Мислиш, српске књижевности и језика са општом књижевношћу? Она је ионако у кривчетићу, а Хегел се на то надовезује: "Све што је пропало, морало је пропасти." Тако да ето.

''Пирамида је закон.''

Било је тамо доста мојих жврљотина по зидовима, па су прекречили. Скоро сам био после пуно времена и нашао само једну.

Mislim, Gručo. Ne znam ja šta bismo bez tog Hegela... Možda nam nikad ne bi palo na pamet. :)

Је л' има неко да му је први језик италијански? Или руски?

Хахаха, неко по шумама, а неко по свадбама. :Р :)
Џими, сад је ред на нове генерације да жврљају. Наравно, нико ти не брани да опет оставиш траг на зидовима Пирамиде.

Ova tema se lagaaano ali sigurno pretvara u "šta ko pije za filološkog". :D
Ko će prvi? Ili fora "pijem šta ima"? :)

Koji ste alkosi, jeb'o te... :P

Aha, znaš me, znam te. ;)

Е, било је јефтино пиво раније у Пирамиди, не знам како је сад. Мада, само сам једном у животу отишао нациркан на предавање. Из Увода у општу лингвистику код Весне Половине. Како мије та жена ишла на курац.

Мораћу и то једном да пробам. :)
Точени Јелен, велики - 90 динара.

Нумем да пијем, тј. малко ми треба, ал' што волем! Највише вино и пиво.

Хоћемо и ми имати тај предмет? (Џими, Еутерпа, ко год зна одговор)

U bl uvod u opštu lingvistiku je na prvoj godini

Ne'amo mi to, Stivene. Ali spremi se na Savremeni srpski i Akcentologiju od sledeće godine. Da, da, znam..

Из Увода у општу лингвистику код Весне Половине. Како мије та жена ишла на курац.

А Милијана?

Подсети ме ко то беше... Познато ми име.
Била је из УОЛ једна висока штркљава што личи на Оливу. И Борко неки. И она Јасмина.

jel' milijana ona iz socijalne ekologije? ako je ta, onda je krava, maltretirala me za 6, ko da je socijalna ekologija najvazniji pedmet na celom faksu... isuse, kakva kompleksasica...

Е, таман та. Она је потпуно нелогична појава на филфаку, мислио сам, али када сам дошао до одређених закључака, схватио сам да јој је управо ту место, баш као и многим другима.

Џими, слабо сам нешто ишао на предавања... Нарочито из УОЛ. Заправо, на УОЛ уопште нисам ни ишао.

Ја сам тој жени ударао рецке колико пута каже ''значи'' за време предавања. Једном је отерала до 236.

Ja sam udarala Brebanoviću za "je li". 365 za 45 minuta, pa ti vidi ko je rekorder! :D

Бреба и фамозно "је ли"! Како сам то могао да заборавим!