Prijava

Што је горела? :)

Ja sam sa usranog Filoloskog. Javite kad bude cela zgrada gorela, a ne samo Piramida!

Evo gde te nađem...c,c,c,c!!!Šic na igre ili zezanje,štreberu mali! :)))

Шта то би са "Пирамидом"?

И да се није случајно проширио пожар?

Ma daj, gledali utakmicu tamo dole, pa kao bili mnogo vetrani. :D Mirko, man' da buniš narod. :)

"Па као били много ватрени". Ццц... Потпуно ти је непотребно ово "као", као и моје име. :Р :)

Od sledeceg oktobra sam na filoloskom...

Е, жалости, а таман се човек зарадује и помисли да је изгорело све.

Извињавам се због уливања лажне наде. :)

Пуфна, шта си уписала? Није баш толико лоше код нас, надам се да те нисмо преплашили.

Cula sam i ranije price o Filoloskom, neorganizovanost i tako to, ali kad sam dosla na fax odusevila sam se, mnogo mi se svidja ta haoticnost. :)
Htela sam knjizevnost, ali sam na kraju upisala bibliotekarstvo, nekako mi vise pristaje...

Kako ti to pristaje bibliotekarstvo?

Ja nisam ni znao da postoji smer bibliotekarstvo. :)

Zasto li se svi cude kad pomenem taj smer...

Ma, znamo, ali mi i dalje nije jasno kako ti to pristaje?

Dobroo, nisam ništa loše mislila, samo me zanimalo..

Pa nisam ni ja. Ne znam, svidja mi se taj smer, ne mogu sad da objasnjavam razloge i tako to. Ako naletis na mene na Filoloskom objasnicu ti. :)

Ништа, 'ајде лепо једног дана да ставимо плочице на којима ће писати наши надимци са Вукајлије. :D

Reci lijepo nisam upala na srpski pa sam upisala bibliotekarstvo, a ne pristaje mi. Ladno fakultet bibliotekastvo. Još malo pa će trebat fakultet da bi radio u butiku.

Ahahhaha, pa mogla sam da upisem bilo sta, bukvalno bilo sta. A uopste mi nije problem da kazem sta sam upisala, Boze, to sto je druge sramota po pitanju svog skolovanja, ne znaci da je i mene.