Prijava

Ima li koga sa srpskog da je položio uporednu gramatiku i da je zna dobro?

Šta ti treba? Da ti je prepričam preko PVT-a? ;)

Pričaj! :D
vreme teče: sad!

Ček ček, od fonologije ili od onomastike da krenem? Ne reče mi, a već štopaš! :D Zviz! :D

Treba mi neko da položi ispit umjesto mene. Plaćam u plusevima ili u kešu.

Odvratno. Samo toliko.

Odvratno je tvoje moralisanje

Odvratno. Samo toliko.

Samo toliko.

Nemojte mi moralisat mnogo, vi ste bezgrešni pa meni kenjate. Nikad prepisivali.. Gluposti.

Poslije srednje škole - nikad.

A i zašto bih? Izabrala sam fakultet koji volim, i za koji sam imala znanja i sposobnosti, pa zašto da ne učim? Ali sad, ima nas svakakvih...

Usput, srećno s uporednom. Nauči participe obavezno, deklinacije se podrazumijevaju, kao i ona 4. palatalizacija.

Ma daj. Volim i ja većinu toga. Al uporednu ne volim i ne vidim potrebu da taj ispit bude najteži. Ako treba varat varaću. Jel i tebi marojević predavo?

A jel za srednju školu nisi imala znanja i sposobnosti pa si prepisivala

Šta ja znam, ja uporednu baš volim, kao i Maroja, uostalom. Predmet jeste težak, ali opravdano, po mom mišljenju; jedino je onaj dio sa građenjem riječi mogao biti i kraći i jednostavniji. Varaj ako hoćeš i ako možeš, tvoja stvar.

Ah, Bolonja! :D

A jel za srednju školu nisi imala znanja i sposobnosti pa si prepisivala

U srednjoj nisam birala predmete. Fakultet sam izabrala.
U srednjoj sam bila ludo čeljade. Na fakultetu nešto razumnija.

Nisam po bolonji. Baš će mi trebat uporedna kad budem radio u školi. A teži ispit od savremenog 10 puta. Ne odgovori na ovo iznad, zmajli.

I srednju si izabrala. Dzaba opravdanja. Zajedno ćemo u pako. Pozdrav

'vako,ja idem u filolosku u kraljevu,da vas pitam nesto,dal' se samo kod mene uce samo francuski i latinski(engleski se podrazumeva) i znam da nije normalno ali kod mene ima mnogo pojava tipa "we can be punishment but not to broke",tuzno je sto mnogo ljudi upisuje filolosku bez znanja engleskog :(

Није то тужно у поређењу са чињеницом да неке моје колегинице на првој години ФАКУЛТЕТА нису знале да склопе просто-проширену реченицу на енглеском, а на четвртој години је било пар њих којима се почесто дешавало да кажу ''he think'', а дипломирале су са неким бесним просеком изнад 8.5.

На крају ће нека од њих да ми буде шеф.

Нисам ни ја неки много велики зналац, али сам се елементарних грешака отарасио у петом основне...

Totalno te razumem Dzimi,mada takva je situacija i jebiga,ma samo ja ovo da zavrsim,i odo' na neki drugi fakultet,engleski je totalno precenjen(svako ga "zna")...

Пирамида је данас горела! :)