Prijava

Ja volim da gledam samo "naucne" dokumentarce gde zene i muskarce maloumni ljudi dele u posebne vrste i prave se da su pali sa neba i da su mnogo pametni, a u stvari se samo drogiraju kao da nepostoji sutra ili piju mnogo alkohola jer pate sto su na kraju morali da se ozene sa vesticama koje imaju veci kurac od njih...

Hahahhahahhaha neverovatno puno te gotivim. ☺️ Jedna od retkih osoba koja me uvek kvalitetno nasmeje. ❤️

Nemoj da me obozavas ja sam samo mali ugly boy :) sto je i dobro ako si ti visoka i lepa mogu stojeci da ti popusim nozne prste, uzivao bi ja sigurno a verovatno i ti :) ahaha ubice me Dobri Bog ne brinite ljudi....

stratimire puši kurac

neka, za svaki slučaj.

Ovi novi Vukajlijasi su izasli ladno iz kanilazacije....

Toliko su nebitni i neorginalni da nemogu nikako da ih upamtim i mesam ih...

Sta uopste traze ovde...

Gde parkira Ludi Psihijatar?

Na i v i č nj a k

Hahahhahahahahhahahah ne ne Mujo, i ti kad odvališ rasipaš

Nemoj da me obozavas ja sam samo mali ugly boy :) sto je i dobro ako si ti visoka i lepa mogu stojeci da ti popusim nozne prste, uzivao bi ja sigurno a verovatno i ti :) ahaha ubice me Dobri Bog ne brinite ljudi....

Ahhahahahha niža sam od tebe ipak... Imaš osmeh za 10ku! Veruj ti meni.☺️

A i odvaljuješ brate mili, to nabacano onako, kao tok misli u antidramama, kul je, za promenu.

Avvl tesko je biti nizak u ovom velikom svetu , narocito kad si antiheroj kao ja, igrom sudbine, trudim se bar da budem kao simpa :( Bar imam osmeh :D ;)

ahhahahaaah ludilo. nije mi dobro.

Pakao ne postoji Bog nije lud a ni smrt nepostoji isto, ljudi su ludi i nerealni, ja sam realan ali sam isto i lud, zivimo u crtanom filmu, treba svakog da boli kurac ahhahah

Naleteo skroz slučajno na ovaj kratki dokumentarac, o tome kako su neki od najbogatijih ljudi današnjice potomci nacista koji nikada nisu odgovarali za zlodela. Nije baš da ne znamo na čemu su se izgradile sve te silne kompanije, ali vredi pogledati svakako. https://www.youtube.com/watch?v=-WX5zOdMprc

AHA EVO GA ZAJEBO SE OKACIO LINK HTEO SA COCALIJA A POSTOVAO SA MELKA I NAPISAO OPIS LINKA