Prijava

Krenuo gledati Straight Outta Compton. O reperima. Ne znam kako se to dogodilo, ali eto to gledam. Dr Dre, Ice Cube i tako ti likovi. Ok film, sa puno madrfakr, fakin kaps, madafaka šit. I uglavnom "rade neko sranje"
- Dobar tekst. Uradi to sranje, na tebe je red.
- Idemo ponovo da uradimo sranje.
- Šta masliš da li će moći da se radi sranje.
Jednostavno oni to rade. Sranje.

opet me zatrpavas alo!!!!!!!!!

ArminVanBuuren
omiljeni glumac, glumica ? znaci ne nuzno najbolji, nego kad vidite da glumi u tom filmu imate dosta vecu zelju da ga pogledate

eo ja npr.

deniro, pacino, dikaprio, bejl, hardi, norton, mads mikelsen, dej luis, spejsi, ral fajns, kristof volc

kejt vinslet, natali portman

kad je glumica gola i ima dobre sise i guzu

ok od sada svaki post koji ne odgovara na zadatu temu ce biti kaznjen sa po 3 dana bana

makaronac drka na kejt bekinslej 100%

hahaha
istina bogami, dobro pogodi

ŠLAJPIK I BUĐELAR

кад сам био мали дечак из сент гален 12 година ја сам се био заљубио у кејт бекинсејл у филму "перл харбур". да.

U davna, pradavna vremena gledao sam ovo http://m.imdb.com/title/tt0178130/ i Timoti Dalton je za mene ostao jedini Cezar. Naravno necu ga sad opet gledati, ko zna kakva su sranja u filmu, vjerovatno je u skladu sa ocjenom. Cak je i Bili Zejn tu, tada se bavio glumom.
E da, Dalton. Vidio sam ga opet prosle god u peni dredful, jedva sam se sjetio ko je. Zivahan je za svoje godine, vjerovatno se dobrim stvarima puca.

Armin gluperda.
Statham i to je to.

Odgledah juče Man on the Moon i kada tome pridodam Trumanov šou i Večni sjaj... stičem utisak da je Keri jebeno najtalentovaniji glumac do ovih vremena. Jedino što je imao dosta promašenih uloga...

taj rad

ja gledao Čoveka na mesecu, Trumanov šou i Večni sjaj besprekornog blistavog neprevaziđenog uma jedan za drugim u tri dana i nakon toga po prvi put mogao da kažem za nekoga da mi je omiljeni glumac

ličio si mi na nekog kome je omiljeni glumac Džek Nikolson
prevario sam se

Meni su ok i njegove neozbiljne uloge, mada kapiram da to podvodite pod "promasene"
Lazov lazov, Ejs Ventura, Cable guy - ok zajebancije

ovo iznad ne znači da mi je i u vremenu nakon toga ostao omiljeni glumac, makaronac, ako me razumeš ;=))