Prijava

Upravo stigose karte za Fan Pit,putujemo u cetvrtak,bilo bi lepo da se oglasi ovde jos neko ko ide put Peste na svirku,pa mozda se i sretnemo tamo.a kad se vratimo ovde mozemo razmeniti utiske.Nadam se samo da ce biti mnogo fotografija,potrudicu se da ih okacim ubrzo po povratku.

Требало је да идем зженом, али јебига...

Zasto JEBIGA?Sta je iskrslo?

Нисмо на време купили карте, па су остале само оне најгоре. У сваком случају, такав догађај никад не бих гледао из партера, да ме гази и шутира жгадија. Хоћу да уживам као човек. :)

Но, видећемо хоће ли бити Металике на јесен у Београду. :)

A zasto si bio tako glup?Izvini kad moram da ti kazem.Mogao sam uzeti jos dve-tri za fan pit po ceni od 80 evra,a ovde trunim mesec dana kako cu ici,sta ti je bilo tesko da pitas?

Mi smo poslali ljude da nam uzmu sirotinjske od 50 evra,medjutim samo je za fan pit bilo,a mi smo oberucke prihvatili.Ne verume da si 'ladno mogao da dodjes do karte,a da se ne iscimas ni sekundice...Zao mi,jebemu..

Sto se tice Septembra,pricao sam sa ortakom koji uredjuje Nocturno magazin,i od toga kaze nema nista,mada se prica da ce doci 2011.

Јебига, не сетих се... :/

Е, а кад 2011?

Pa,verovatno na leto,znas da su im turneje po Evropi u tom nekom periodu.Raspitacu se jos malo,ali mislim da je za sad sve u fazi pregovora.Bices blagovremeno obavesten,nista se ti meni ne brini :)))).Samo bog da nas pogleda,pa da Judasi napokon dodju,i tad sam odgledao sve sto vredi u muzici.

Nego,imas li ti(ili bilo ko drugi)u planu festival u Rumuniji na leto?Sviraju ceo dan Metallica,Megadeth,Anthrax,mislim Slayer i ako se ne varam Diov bend Heaven and Hell?Cuo sam da je karta za taj dan smesna,oko 90 evra,ali nemam konkretnijih infoa.

Нисам имао то у плану.
То ће да буде падање на дупе. :)

Onda planiraj,ja se raspitujem za karte i ostalo(ima isti festival,isti bendovi i u Ceskoj,ali mi daleko da idem) cim dodjemo sa Metal'ke.A posle Rumunije vodim te na BMK,da sredimo malo misli i razbistrimo glavu :))))))

I to me zabole
pozdrav :)

Jedva cekam :)))

Drugari,ja krecem za 6 sati na svojevrstan spektakl,imate toliko vremena da kazete sta da vam donesem osim slika i snimaka.Zao mi je sto niko odavde ne ide sa nama,kontao sam da je ovde ekipa bas luda za Metallicom i uopste dobrom muzikom,kao ja.Ipak,meni je to zivot...i vise od zivota,pa nikad ne propustam ovakve stvari.Ali ima vremena,ide Bugarska 22.juna,veliki festival,MNFRD i moja malenkost se vec dogovaramo postoji tema i o tome,pa se javite,nemojte kao za ovo da bude,da ne ide niko,greota...Toliko od mene,javljam se u ponedeljak-utorak zavisi kad mi se smuci Madjarska,pa da sumiramo utiske :)

Pozdrav!

Ај донеси неколико снимака и фотки, па постуј овде, да може буразер да види шта је пропустио. :)

E,da,ti pozdravi doktora i pitaj ga za festival u Bugarskoj.A slika ce biti :)

Већ неколико месеци он штека паре, каже да има и неки фестивал у Чешкој у јулу на који планира да иде. А у Бугарску сигурно неће ићи, јер се, јебига, спрема за факс. Ал преболеће он то. :)

Astro,to je taj festival,samo njemu vise odgovara Ceska,a meni Sofija zbog posla.Razmenicemo utiske kad se vrati,svakako.

Gumeni,da sam znao ranije,vodio bih te,majke mi :)))

Nemoj sada da se vadiš. Mrzim te i tačka. :)

Neka me mrze,samo neka me se plase :))))Znas ko je to rekao?

Jok... Aj da pogadjam - Staljin?