Кладионица

  1. ma idemo bre 4. dan zaredom ih samaram, jos cendler kad bi poludeo festa da bude fala lecki brt moj :*

  2. Čendler, bio sam Čendler,
    uvek samo Čendler,
    uz osmeh što gubi,
    Čendler, bio sam Čendler,
    uvek samo Čendler,
    večito drugi

  3. frka je da ne bude BO, mrtvi finiks pa jbt

  4. Stigao Čendler do 7 poena u 3 napada, kolika mu je granica

  5. 16,5 samo madjijac lecki moj brate ubile mee ubilee tvoje madjijee samo da ih ne napune pa da nee igra, ja cu se moliti za finiks a ti ovamo udaraj kontru xD

  6. Evo još dva ma stiže lagano jebote haha

  7. sve slobodna sta bi ovo jbt, ali opet kazem da ne bude BO joj JOJOSJOSOJS

  8. Cousins 28.5 мишљења

  9. nemoj igrati kaznsa brate..bolje ti je rudy gay preko, harison barnes preko i cj mccolum preko

  10. od mene harden + howard + najsigurniji, a evo vam i ovi redik + parker + fournier +

  11. ma samo njega čekam minus jebeni, pa ne znam dal da poslednje pare stavljam na plus čisto da sig budem u dobitku za danas

  12. mekkolum isto plus, verovatno i on i lilard

  13. a de protiv bruklina kazinsa minus joj

  14. Slepi, Bruklin je među pet najlošijih timova u branjenju centara u ligi
    http://www.rotowire.com/daily/nba/defense-vspos.htm?pos=C
    Mada među pet najlošijih su i u branjenju krilnih centara, krila i bekova haha

  15. malo je utakmica lecki za DvP...po meni Harison Barnes preko

  16. A dobro, jeste mali uzorak, ali teško da će Bruklin biti nešto bolji u branjenju bilo koje pozicije kako sezona bude odmicala

  17. evo slepi brate da ti dam nade malo
    http://image.prntscr.com/image/810480fef72247169f959d3833e9f145.png

    mada kazins divlja u poslednje vreme, proslu dao 5 trojki jebenih
    koje su pare u pitanju i da li ti znace sad bas te pare toliko ?

  18. Jao Armine, sad si me podsetio, ja sam ga igrao plus protiv Bruklina ovu utakmicu kad je imao 10 jebenih asistencija, još sam i ovde okačio tiket, samo na njega bio pad

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.