Кладионица

  1. a jebo sam mu mater, nisam ni gledao sa kim igraju

    2500 dinara je u pitanju i dosta su mi bitne pošto sam sve pare za hranu i život prokocko prošlog vikenda u klabingu (7400 dinara), te ću se u narednih 8 dana hraniti ili otpacima iz kontejnera ili parama od mocarta

  2. hahah kad se namesti jbg, nadajmo se da i veceras asistira

  3. poceli su, omasi cendler trojku ajde lecki kasnis!!

  4. Koji đavo me je tero,
    to ne znam ni ja,
    da poludim za Čendlerom
    nad Čendlerima

  5. Армине, а шта си на џоија играо ааахахахах ајао људи па шта је ово вечерас ово је бар 0.43 селтика баш сам на ватри

  6. nadajmo se da i veceras asistira

    Daće blagi bog

    evo jedna za sreću

    https://www.youtube.com/watch?v=qg86D3SQ3IM
    POIGRAJMO

  7. Marina donesi arminu pare jebem li ti mater u picku

  8. I Slepom, Pseto, ako neko zaslužuje kintu za sve što ovde radi, to je on

  9. Pa ne ovaj Čendler ajoj zajebana situacija

  10. Kad si mene vec izjebala braco pao sam na sugavi juventus za 122000 a nica mi utera kurcinu za 370000. Jebem li im svima majku, juventus sam obranio jer je bio sa ovim utakmicama ranije pa sam makar pare vratio al nica je bila pre psz-a pa nisam znao oce li ili nece jebem li im i majku i seku i azurnu obalu i moncu i leba i do leba

  11. hahahh kao onaj iz prijatelja cendler, trebalo mi je par sekundi prijatelju iz kg :)

    hvala ps dace marina valjda i meni a i tebi svakome na svoj nacin!

  12. Slepom ne treba maki jer prolazi, u to sam ubedjen

  13. Mada sam bio ubedjen i u moje tikete loool ne tacno me puste dva dana napravim koju stotinu i onda me treci dan popisa neki kurac da vratim sve nazad tacno cu samo poker da igram pa ako se ukanalim sam sam se ukanalio eto

  14. al kako me iscima jebeni tajson cendler iz finiksa kad ga da, a ja reko on ovaj moj joj evo drugi put se ispaljujem

  15. Pa kažem ja, ne znaju ljudi za koga pevam, moraće još jedna za svaki slučaj

  16. gordon startuje za orlando veceras, trpajte na njega ako ne da 9 poena treba da zavrsi karijeru odmah momak

  17. jbt ladno marina peva otrove ti mi dođeš kao lek

    svaka čast!

  18. lecki ja evo pomazem finiksu ajd ti svoj deo sad :D

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.