Кладионица

  1. Јебиии барсуууу јеби бохорааа невјерникааа

  2. Irving,Lav i Dzejms plusevi lagano, a ja se jebem sa Filipom Čovućem jebo mi on mater

  3. bard zivadinovic i nina senicar upravo na rts ako ovo ne resi sve probleme pa ja ne znam

  4. Brt Arm to je Milojko Pantić hahah

  5. Hahaha dobro da je bar Ninu prepoznao

  6. hahaha samo sam prosao pored tevea i bilo mi cudno kako su zvali zivu na rts xD

  7. Hahaha, umesto Barda i Nine, dobili smo Milojka i Ninu koja je obučena u džak.

    Jebeni rts... :(

  8. Baš sam hteo da kažem kako joj lepo stoji ovo šatorsko krilo ahahah

  9. Anđushttps://static.kupindoslike.com/LP-LEPA-LUKIC-I-JUZNI-VETAR-TI-I-JA_slika_O_42601729.jpg
    Tapirao se

  10. Jokić solidno svršava po Benderu

  11. Ali zamislio sam nikolasa i armina naduvane i armin ga onako dodiruje kažiprstom i kazćw mu brate brate vidi barda ahahah a ovaj mu odgovara nije brate to bard to je milojko pantić

    Ne znam zašto mi suze idu na tu scenu

  12. chandler 0, a bice BO izgleda jebem ti sve u picku, ne mogu sada da se smejem somi a verovatno bih u normalnim uslovima

    ajde bar lion psg gol bilo ko majku vam jebem POMOLITE SE

  13. Čekao bih sosijedad-barsa još jedan gol za 92000 da čović nije izjebao jebem ga usta, ne može čovek da veže dva dobra dana pa to ti je

  14. lecki covece moli se za gol na lion psg i da cendler podivlja cujes li me ti alo

  15. cendler nije pogledao ka kosu klosar, svaku proslu silovao sa 20 suteva

  16. Evo ga na pe se že haha

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.