Informacione Tehnologije FAQ i zanimljivosti

  1. FIT-ovci da se šale? Eee, ne zezamo se mi :). U svakom slučaju, biće nekad Pentium 5, samo neće skoro. Inače, nikad se nisam bavio hlađenjem vodom iz radijatora, tako da se u to baš i ne razumem. Imate na Ušću ili Delti, pogledajte već. Radnje kao što su ComTrade, Gigatron, kao i Big Bang su odličan izbor za laptopove i visoku tehniku, tako da samo izvolte. Ja sam inače na jednu stanicu od Ušća, pa ako je neko voljan da istraži ovo "bojno polje", može i da me kontaktira, pa da zajedno pogledamo šta tamo ima.

  2. OK, ljudi. 'ajde da se malo raspričamo. Ima li neko neku temu iz IT-a za debatu?

  3. Ima li iko nekakav FAQ za nas?

  4. Borise, ti si prs'o ko lajsna.

  5. jery kako se god odlucish gledaj da ti ram memorija i grafika budu perverzne to jest ovo ostalo i nije tolko bitno....

    i ako vec gledas nesto novo skokni do pc praktik-a ako ne nishta dobijas 3 god garancije
    da nebi prosao kao ja sa 600e manjka posle 13 meseci(sve bilo sprzeno)

  6. Danas sam dobio neku ekskluzivnu ponudu od PC Praktika, firma kupovala preko njih. Ma to su bre neke namestaljke, 'de mene nadjose!

  7. e ja sam kupio komp paltio 600e samo kuciste pre dve ipo godine nemogu da se zalim sve radi kako treba

  8. Pa nema sta da se pokvari ako si samo kuciste kupio, to ce zauvek da ti fercera besprekorno!

  9. 600 EUR kućište? Dosta... moj ortak kupio OK kućište za 300+ EUR.

  10. Procitao sam ovu vasu temu cijelu i onda odlucio da skinem avast i probam ga. Skinuo sam neku free verziju sa njihovog sajta na 30 dana. Nisam imao antivirus godinu dana nikakav. Skidao sam sve moguce i nemoguce i bio na svim vrstama sajtova. Imam windows 7.

    http://oi53.tinypic.com/2n0o9w0.jpg

    Ovdje se vidi sta sam uradio i avast mi nije nista nasao. E sad, jel to mozda do verzije antivirusa, do skidanja, do windowsa ili jednostavno nisam pokupio nista za to vrijeme?

    Hvala

  11. http://www.freedrweb.com/cureit/
    Пробај да скинеш ово, па га пусти да одради нормални скен (сам ће га покренути). Не треба му инсталација, после можеш само да га обришеш. Тешко да ништа ниси закачио.

  12. Ima li ikakve šanse da igram Assassins Creed 1 na:
    AMD Sempron 2800+
    1 gb ram
    ATI Radeon X300/X550/X1050 512 mb?

    edit: Radio je COD Modern warfare na 800x600, medium podešavanja.

  13. Zahvaljujem GM, radio je oko tr sata i pronasao 11 prijetnji.

    Kod mene je Assassin's radio na 1024 X 768 rezoluciji i high details, a imam ovu konfiguraciju:

    Intel core duo 2.6

    2GB ram

    ATI Radeon HD 4300/4500 series

  14. Да, много је спор. Не знам колико је поуздан, видео сам на неком стручном сајту да га је неко препоручивао као прву помоћ, па ти то још провери. Можда су само лажне узбуне. Можеш неки од тих фајлова што је нашао да провериш овде ако нису превелики.

  15. @Сос - Хахахах, где нађе то, боде у центар. Знам ове што готиве асемблерско програмирање више од објектно-орјентисаног и заиста су набеђени. Оно јес', доста је напорније... Јава наравно држи примат у глобалној употреби, али искрено, лаганица је за добре Ц++ програмере. Али последњи о ХТМЛ-у је најјачи :))

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.