Prijava

☂☔⛱⚡❄☃⛄☄

da, to je to

nisam siguran dal sam sad ukocio bio sajt, cek da probam ponovo

☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄

jesi bio nekad banovan? ikad?

jesam, ne mogu se setim ko me bese banovao.

ne sme odgovori usro se da ću obrišem koment da poveže 10 komata

oo kako živeti bez sajta bar jedan dan....posmatrati iz offa...

pusi kurac zajebo si me looooool

to je onaj period bio nakon sto nisam bio vise mod posto mi isli na kurac vecina modova tad, posle sam i zajebao da dolazim dugo.

sta si sranja neka pravio?

ne secam se, verovatno sam nekom moderatoru, recimo kosmopoliti reko iskreno misljenje o tome kako se ponasa i da je to samo virtuelni kurac i da nema smisla dizati ga i tako to.
ili neko drugi, nemam pojma

posle kajzen ukinuo moderatore skroz :)

☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄

LOOL CELT JE
☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃NOOB⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃NOOB⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃NOOB⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄☂☔⛱⚡❄☃⛄

lepo lepo.
Kad si presekao to da je ok reci dragoj sobi da pusi kurac? sta je to prelomilo a da ne treba banovati?

inace ovo pravilo 10postova nase maslo kad smo ispamovali sajtaru. Da se i ja pohvalim jelte

Kome je kosmpolita bila draga osoba leba ti? Bohora da ne racunamo ajde

Ne znam sta se desavlo kasnije ali sto ja znam kosmo sve je bilo kul ok normalno ok član ko zna sto ste zakrvili naknadno

Ma ne znam jel ona verovatno i nije. I ne secam se ko jos bio.
Nje se secam jer me nervirala dok je bila moderator posto isprovocira nekog a onda ga banuje kad se naljuti sto mi bas bilo nepravedno. Kolko god da je sajt i stagod, ipak covek tamo.

zbog ljudi sličnih kosmopoliti, nisam se ovde registrovao do nedavno.

daj mesni nemoj me zajebavati da si true nalog o cemu pricas

jesam, vidim kako vas je sviju spucala paranoja od duplih nedavno. šmoklja, uzmimo ga kao primer, je isto nedavno registrovan, pa (verovatno) nije dupli.