Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Ja i dalje nisam pokupio vilicu sa patosa.

  2. Ali ladno pitanje o Karleušinoj pesmi...

  3. Gazimudo
    Ja ovo moram da podelim sa nekim. Test opste kulture na prijemnom za Filozofski fakultet u Nisu. Obratite paznju na pitanje pod rednim brojem 20.

    Јеботе! :крсти се:

  4. Jebeš me u uvo ako ja razumem za koji kurac sam onda pre četiri godine radio prijemni na privatnom fakultetu jedno sedamsto puta teži... a još sam platio školarinu...

    I onda mi dođe neki lik na forumu i kaže "Ja studiram filozofiju". Sine, kakav trip...

  5. Ja pijem vodu. Eto, podelih to sa vama.

  6. Ja ovo moram da podelim sa nekim. Test opste kulture na prijemnom za Filozofski fakultet u Nisu. Obratite paznju na pitanje pod rednim brojem 20.

    Ako sad takav prijemni, kakav li će tek biti za 4 godine kad dođu generacije sa 'novim' planom i programom...

  7. Cekaj, ovo je prijemni za faks? Haus, Tom Henks, Frodo, De Sad, Stoker, Karleusa? Jbt, ovo kao da je test 'da li u Blicu citate odeljak 'zabava'?'

  8. nema to u Blicu greje, to ti je lista najpopularnijih filmova sa IMDB... Blic je sofisticirana i kulturna dnevna novina...

  9. Ja ne verujem šta sastavljači testa smatraju opštom kulturom... Veroispovest Toma Henksa, svašta...

  10. Мени је ипак упечатљивија ЈК. Напрасно сам постао тужан. Просто нисам у стању ни да замислим где иду наше нове генерације :(

  11. Meni izbacuje ovo>

    404 - Компонента није нађена
    Нисте у могућности да видите ову страну због:

    out-of-date bookmark/favourite
    Претраживачки систем који има листање по датуму за овај сајт
    погрешна адреса
    немате приступ овој страни
    Тражени ресурс није пронађен
    Дошло је до грешке приликом обраде вашег захтева
    Молим пробајте једну од следећих страна:

    Почетна страна
    Ако и даље постоји проблем, контактирајте систем администратора овог сајта

    Dajte drugi link.

  12. Е сад и мени то изашло...

  13. 20. Нови хит Јелене Карлеуше у наслову помиње библијске градове:
    А) Назарет и Витлејем
    Б) Јерусалим и Јерихон
    В) Содому и Гомору

    Ево најзанимљивијег питања..

  14. Користите линк на врху стране а не Грејов, врв није лепо копирао.

  15. To za Karleušu je pobedilo, stvarno nemam komentara. Prvo se šokiram kad vidim prijemni za srednje škole, a sad i ovo za fakultet...

  16. To za Karleušu je pobedilo, stvarno nemam komentara. Prvo se šokiram kad vidim prijemni za srednje škole, a sad i ovo za fakultet...

    Ужас, ја по стоти пут гледам питања...баш ме занима који мозак их поставља...

  17. Ako Keruša spada u kulturu odoh da se vješam po principu momentalno.

  18. pod hitno da menjaju naziv fakulteta u Filololozofski...

  19. Можда му ово дође као реклама, али више ми није чак ни до тога да заборавим да читам и пишем, тотално сам пао у апатију.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.