Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Ups, popravila sam link.

    Blic je sofisticirana i kulturna dnevna novina...

    Navela sam ih vise kao primer u smislu 'koliko citate novine i gledate tv?' Mada mislim da su se i oni malo srozali, bar onlanjn izdanje.

  2. Postao sam strikooo!!! :D

  3. E nek je sa srecom! :D

  4. TOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!! Hvala lolo mojaaa!!! :D

  5. Управо сам сазнала да је прошле године на том тесту било питање - ко је победник Фарме 2011. године?

  6. Au jebem ti drzavu i obrazovni sistem i narod da ti jebem!

  7. Можда им ударају негативне поене ако одговоре тачно?

  8. Управо сам сазнала да је прошле године на том тесту било питање - ко је победник Фарме 2011. године?

    Znam ovo pitanje jebote, al mi sad tolko trokira mozak da ne mogu da se setim nikako. Lošmi Bojanić beše?

  9. Можда им ударају негативне поене ако одговоре тачно?

    То је и мени пало на памет..ахахаха

  10. Ал можда је и крвавије што су у питању ''ко носи прстен у господару прстенова'' понудили одговор Бобо.

    ЕДИТ: Што неће да линкује матер му његову?

  11. хааххахахааххахахха како готиван трип, нисам то приметио хахахахахахахххахахахахахахахахаха

  12. колико немате појма ово за карлеушу. па сврха теста опште информисаности је да приказ и оцену опште информисаности испитаника о свету у коме живи и који га окружује.

    јелена карлеуша је, колико год вам се то не свиђало, део овога света. дакле питање је сасвим на месту тим пре што је дотична веома заступљена у медијима.

    потпуно неосновано се буните за то питање. размислите мало.

  13. данас исто објашњавам лику на фејсбуку:

    ако тако гледамо, није нопходно ни знати који је главни град србије. преживећемо :) а још мање које је вероисповести том хенкс. а обзиром да је сврха теста опште информисаности та, да одреди у којој мери испитаник познаје свет око себе и дешавања у истом, а карлеуша, нажалост, има удео у том свету, посебно медијима, онда је питање на месту.

    Врло је јасно све.

  14. и да поделим амејзинг перформанс у венецији: колико ово јебе!
    http://www.youtube.com/watch?v=7PnicA-RRoA

    и цео концерт:
    http://www.youtube.com/watch?v=2vNi32yF2Ks
    јебе уста

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.