Podijeli sa Vukajlijašima

  1. lol realna prica hahah

    https://www.jovanjica.com/en/shop

    100jura flaja lol ajde beograde na vodi ubacuj to na meni

  2. E da, Kalifornija uvela zakon po kom ne moraš da pokažeš bilo kakav ajdi kad ideš da glasaš, niti bilo ko ima pravo da ti traži ličnu, vozačku, bilo kakav dokument. Sad skoro, uoči ovih famoznih izbora. Ne zajebavam se, stvarno uveli zakon.

  3. pa to ti nije nikakva novost, odavno se zna da tamo dovoljno se pojavis kazes evo glasam kamalu, nazoves telefonom ili posaljes mejl, jbt poceli im izbori pre fazon nedelju dve i trajace jos nedelju dve, de to ima. Vrv najkorumpiraniji sistem odnosno toliko izdebilisan da korupcija nije ni potrebna

  4. Đeste srbi, stigo Tonino Picula

  5. Добро је да је овај усташа тај изасасланик ЕУ то значи да сигурно нећемо ући хвала ти боже
    елем ја мислио тонино пицула неки фашиста италијан ал добро то му дође исто усташа фашиста..
    Послао дежурне ретарде на самит знам бату сантоса и вулина ова два анонимуса немам појма, а ово за јовањицу ја ћу поручим јовањица МАГ

  6. https://en.wikipedia.org/wiki/Ayam_Cemani

    Kokoš toliko crna, da su joj crni i unutrašnji organi.

  7. kokoš toliko crna da je zamalo posegla za službenim pištoljem

  8. crna
    K O K O S H

    prokleta bila
    ctaucini

    o d m e n e
    d
    m
    e
    n
    e

  9. daj zumance na videlo

  10. Kokos toliko crna da ne moze da dise

  11. Ne mora da puši da bi joj pluća bila crna :D

  12. Ne znam, ove crne mi sve izgledaju isto

  13. Toliko crne da im je otac pre 10 godina otisao po mleko i jos ga nema

  14. garantujem da ta kokoš loše pliva

  15. kokoš iduće godine ide u evroligaša da oživi karijeru i napuca malo statistiku
    predviđam joj tripldabl svako treći meč

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.