Prijava

sta se desava sa drustvenim mrezama, triforse daj nam neki insajd ifno jebemu misa

https://ibb.co/6YwXYFK
Ako je ovo stvarno istina ova delta daje uvid u to ko vodi operaciju
https://ibb.co/4ptjg7p

S druge strane

Is facebook down because of the FB whistleblower?

Shutting down your service is the nuclear option of ensuring a specific item is not shared on your platform.

It could also be a distraction meant to guide your eyes away from the whistleblower.

--
https://www.cbsnews.com/news/facebook-whistleblower-frances-haugen-misinformation-public-60-minutes-2021-10-03/

Vi ste mladi, pa se ne sećate. 2010 je pao fb isto na nekoliko sati. Došao silan narod na vukajliju, žedan kontenta. Zamalo i vukajliju da obore. I tad je bilo teorija zavere kolko hoces. Sve u svemu, kvarovi se dešavaju i dešavaće se. Ne mora baš sve da se RASKRINKA, jer često nema ni šta. Evo ja imam osećaj da su triforsu stalno mokre i znojave gaće, on je stalno u grču, stalno raskrinkava i analizira, a ne živi.

Ma i skoro nesto padao, koga boli

sećam se toga zapata, nisam baš siguran da je taj kvar trajao ovoliko dugo.. al opet, preanalizirati svaku situaciju i pokušavati da raskrinkaš nešto o čemu nemaš pojma, zahvaljajući nekim bednim nerelevantnim detaljama mi malo degutantno, jebiga..

čini mi se da fb radi sad kako treba triforse, izgleda da su opet omanuli ovi insajderaši sa tvitera

Ma i skoro nesto padao, koga boli

neka to pristevac, ja sam szr zivim od tog fejzbuka godinama :D

Kako da se ne sjećam, nisam mogao da igram Pet Society..
Padao je i prije 4 5 god ako nije trajalo isto ovako par sati ali tad nije bilo qanon, korone, i ovoliko teoretičara zavjere. Više nema slučajnosti izgleda.

Njemu je stražnjica neprekidno navlažena, ljudi.

Više nema slučajnosti izgleda.

To ako nisi naučio bar do 30te onda ništa nisi napravio

https://twitter.com/disclosetv/status/1445090512101384195

JUST IN - Data of over 1.5 billion Facebook users is being sold on a popular hacking-related forum. Data contains users’ names, emails, phone numbers, locations, gender, and user ID. The largest and most significant Facebook data dump to date is reportedly now for sale on a hacker forum.

Jer nešto su brisali i to je bio ogroman data dump, došli su u situaciju da čitav domen stave van mreže

Padao je i prije 4 5 god ako nije trajalo isto ovako par sati ali tad nije bilo qanon, korone, i ovoliko teoretičara zavjere.

kurac ih nije bilo, nego do pre desetak godina nisu smeli da se autuju jer su mislili da ce ih narod posmatrati kao prase u teheranu

u medjuvremenu su skontali da vecina naroda zapravo guta njihovu pricu, sad bukvalno svako moze da lupi sta hoce i da nadje istomisljenika

svako od nas ima bar jedno 5 qanonovaca u siroj familiji koji jedva znaju da koriste internet i ni ne znaju ssta je qanon, ali bi zgutali qanon dogmu na keca

lol, teoreticari zavere ce da provale sta se desava tajno u fejbuku :)

oni tumace suptilne znake.

nalaze istine.

jer fejzbuk brise tajne podatke kako bi se sacuvao od policije. jer to je tamo "thing", policija stiti informacije gradjana. usrali se da ce tramp da ih RASKRINKA pa su krenuli da brisu licne podatke koji ih KOMPROMITUJU, jer niko ne zna da imaju tvoj imejl, broj telefona, gde zivis, kako si politicki orjentisan, koju muziku slusas, gde ides da se kurvas, sta pricas kuci sa svojima, kad kenjas i kakvo ti je govno, jel nisi mozda dehidriro i slicno da ti sto bolje prodaju kurac i da cija ima bazu podataka za svoje potrebe.

to niko ne zna, i to brisu sad.

znaci sto se zavera tice validno je od toga da im je rikno DNS server do toga da su upravo ugradjivali superinteligentni AI koji ce od prekosutra da zavlada svetom koristeci sve vase najdublje zelje i strahove.

ali, vi ste ih provalili.

Haha ali poverljive licne informacije su (kao onomad kad je bilo sokantno foto video za linkedin data breach):

-Ime
-Email
-GENDER (kako su se samo usudili?!)
-User ID

Odnosno bukvalno javno dostupne informacije lol

Takav 'data breach' mogu ja da napravim skrejpovanjem sa skriptom za 10 minuta lol, kao i svako ko iole zna ista oko web tehnologija. Siguran sam da bi bejzik rad od 10 minuta neko papreno platio na HAKERSKIM FORUMIMA

Neprekidno mokre gaće, ali neprekidno znoj.

Hej hej tajming je bitan, msm bitna su i dešavanja normalno ali sve ima svoj tajming i to je ono što mene lično zanima, dešavale su se i gore "hakerske" manifestacije tipa onaj Evergreen tanker koji je nacrtao kurac na ruti pre nego što ga je satelit nasukao, ali tada se vrtela priča oko Wuhan laboratorije, sad je u pitanju nešto drugo ili treće ja samo gledam da ne skrećem pažnju sa bitnih stvari i da ne budem zlatna ribica