Prijava

Samo arena će imati pravo da prenosi, sportklubu ostaju bundesliga i holandska liga od fudbala ako se ne varam, osim ako ga ne izduvaju i za ta prava za sledeću sezonu.

јебена арена све ћу их побити

koje pare su date da se premijer liga ne bi gledala na sport klubu, nego na areni, pravo je cudo da ova zemlja postoji i dalje jbt

хаха па да

Sk će ostat formula i jedriličarska takmičenja pa ko voli, mozda nekad naleti i biatlon

Ostaje im dosta atp turnira i msm i wimby al za wimby nisam sig jos kolko dugo

formula i jedriličarska takmičenja pa ko voli, mozda nekad naleti i biatlon

бундеслига зимски спортови слаломска спуштања то све преноси еуроспорт
на ск имаш тенис одбојку холанцку лигу немачку руску и 100 лига из европе

Уивер
јебена арена све ћу их побити

Mnogo toga može da se desi do početka sledeće sezone LOL, šta ako pičkousti padne i arena bankrotira i ugasi se. Znam da neće ali šta ako. Pre će to da se desi nego da ja krezuba botina dođem u mogućnost da gledam premijer ligu.

губимо право на гледање премијер лигер шпањолске лиге па зар им ништа није свето
шта нам раде...
који спорт ја сад да гледам викендом у 13х ајде нека ми објасни неко :@

е да СК преноси чемпионшип и то је нешто ваљда није све тако црно

Gledaj Ufa - Nižnji Novgorod LOL

Jel instaliro ko win11 kakva su iskustva?

msm prelazak sa 10 na 11 jel ima smisla ili sačekati?

e, bas juce sam. bukvalno nema razlike za mene. odnosno sad ne mogu samo da kliknem na zvuk i da skrolujem da utisam pojacam, pa me to nervira

ostalo, 100% isto. ono i ne mozes nesto skroz posebno da uradis osim da jednom zaokruglis ivice pa posle naredni apdejt da ih ispravouglis.

to je to.

bukavlno ni ne ocekujem nista vise. Cela fora je ono ajde da sinhornizujem racunar.
Msm 10 je bas ono perfect. Medjutim sta me je nerviralo kod 10ke je sto sam od sebe puni c particiju i nakon x meseci popriclno napuni particiju, ne pomazu nikakvi cleanovi, historiji kukiji i slične pizdarije. Sa externim aplikacijama vise ni ne pokusavam, i antiviruse sam komplet izbacio pre x godina, samo zabaguju os.

Nije uspeo instal, trazi 2.0 sekjuriti verziju na maticnoj da enablujem
I jos neko drugo govno trazi.
Tpm 2.0 i sekjuriti boot.

Skinuo sa p beja nema ofisl da apgrejdujem nema opcije. W update ga ne vidi

Smaracu se drugom prilikom

Је л постоји неки хацкерман типа келт или бата сале да демиситикују о чему се ради на оном никсином сајту за клађење како ли сад краде паре, бар неко површинско објашњење за детаље контам мора да се користи и клади или шта се већ ради тамо.

bi ja kad bi znao sta je to

је л зна неко како да увеличам игрице на фејцу, ушао сам сад да играм 8 балл поол и ситно ми као да сам укључио на телефону
ево овако
https://prnt.sc/24deg87
слика је са неке друге игре у коју сам ушао да видим хоће и ту бити величина иста и јесте.....

Ako igraš preko kompa, uveličaš tako što držiš CTRL i pomeraš točkić na mišu.