Moram nekome da se pohvalim

  1. Prank master aj nemoj da sereš. Kladim se do sada nisi jebo vise od tri ribe ako si uopte i jebo.

  2. robokap, klip ti je užas. Toliki blam da se stavi na net da je to neopisivo. sto ne obrises klip?

  3. Lažeš.
    Ljudi koji su pojebali značajan broj riba u životu nikad ili retko o tome pričaju. Zato su i pojebali.

  4. robokap, klip ti je užas. Toliki blam da se stavi na net da je to neopisivo. sto ne obrises klip?

    jebeš ga neka čami čekajući ne smeta mi da se transferišem :D

  5. Зато што су шмекери и нико ни не зна да свима прскају жене!

  6. Робокоп, сти мало дрогош? хД

  7. јаје ТУУЦО богтејебо! лололоолоооол

  8. Nije da se ne drogiram.. a i sinoć je bilo uoči Uskrsa mislim morao sam da se malo uradim lolololol
    a tuco je sila evo danas sam sa njim razbijo petOro jaja lololol

  9. sto, mozda i jeste opalio 25, al ne vidim razlog da se toliko ponosi i hvali time.
    imam jedno dodatno pitanje: gde si ih "opaljivao". vidim ides u srednju, pretpostavljam da zivis sa svojima pa kako? obicno opaljivanje krene kad pocnes da zivis sam...
    i jos jedno pitanje:
    sa kolko njih od 25 je bilo sranje? al ono, tesko sranje da si jedva cekao da se zavrsi a posle ne moz da je gledas u oci.

  10. Уме д'удари то жумањце углаву, ваистину ђавоља работа. :Р

  11. Ево да се и ја похвалим. Одох да учим америчку историју. И културу.
    Ово је за трансфер.
    Аха.

  12. što ste bre ljubomorni na momka jebote, cccc
    :P

  13. nisam bre ljubomoran, kazem sto da ne...
    samo me zanima ovo sto sam pitao da vidim sto ja nisam na vreme poceo :)

  14. što ste bre ljubomorni na momka jebote, cccc
    :P

    Pičketine ljubomorne.

  15. kelte

    Nije kelt nego Selt!

    Mada realno, ako je BIBR pojebo onolike što onda ne bi i Prank!

  16. ja nisam ljubomoran ali čemu laganje :), i evo da se i ja pohvalim imao sam 4-5 djevojki od toga 3 heftao redovno dvije nisu dale ja mislim ili sam bio nadrogiran. Sa strane je možda bilo još možda onako 8-9 djevojki koje sam spapučio što nam daje konačan rezultat od 10-ak djevojki u mojih dvaes jednu godinu. men' dosta

  17. jasam jebo kurvu sa 16 pa šta

  18. jasam jebo kurvu sa 16 pa šta

    Ja nikada kurvu nisam, ne mogu naći neku poštenu. Ima li Cara kod tebe neka za 10 jevreja ?

  19. Робокапе, морам мало да скренем са теме. :)

    Видим, ти кажеш да си ово ти на клипу. Дакле, имам два питања:

    1. Ако си ти на клипу, а како пише тамо, ти је име пинки, чини ми се да већ имаш налог овде, и да си га лајковао управо са тог налога са кога си сад активан.
    2. Какав је, леба ти, овај клип са крљањем који имаш на јутјуб профилу? :)

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.