Prijava

узму и направе принт скрин или како год. нађу му ај пи, уапсе га и тако.

ево ти сад дечко како се зајебо. а није ни сањао да може да му се деси..
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=09&dd=30&nav_id=545932

ЕДИТ: Погрешан линк http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=09&dd=30&nav_id=545932

O tome ce razmisljati pravosudje

Zasto koj kurac postoji odeljenje za visokotehnoloski kriminal?

Moj vam je savet da obrisete ovu temu.

И, нађу му ај пи и шта? И опет како могу да докажу да је БАШ ОН то куцао с тог компа? То је као кад би ухапсили мог ћалета јер сам ја убила човека колима која су регистрована на његово име, зар не?

Стила писања анализом.

Заваравајте трагове што чешће.

То је као кад би
ухапсили мог ћалета јер сам ја
убила човека колима која су
регистрована на његово име, зар не?

Analogija ti je smesna, da izvines milice. :)

mylyca
И, нађу му ај пи и шта? И опет како могу да докажу да је БАШ ОН то куцао с тог компа? То је као кад би ухапсили мог ћалета јер сам ја убила човека колима која су регистрована на његово име, зар не?

Ево сад ћу ја да ти објасним како то иде.
Узмимо да ништа и не могу да докажу. Али имају такозвану 'основану сумњу'. Онда узму и лепо те ухапсе, па те одведу лепо код истражног судије. Па ти онда он узме и одреди притвор од на пример месец дана, (који може да ти продужава боље да не знаш колико, у зависности како му се дигне курац) под образложењем да можеш да утичеш на сведоке или побегнеш или шта год, док си на слободи.
Па ти онда после доказуј колко хоћеш. :)) Већ си био на мардељу и то је то.

Nek' me traže po Doboju ako su budale...

Ево сад ћу ја да ти објасним како то иде.
Узмимо да ништа и не могу да докажу. Али имају такозвану 'основану сумњу'. Онда узму и лепо те ухапсе, па те одведу лепо код истражног судије. Па ти онда он узме и одреди притвор од на пример месец дана, (који може да ти продужава боље да не знаш колико, у зависности како му се дигне курац) под образложењем да можеш да утичеш на сведоке или побегнеш или шта год, док си на слободи.
Па ти онда после доказуј колко хоћеш. :)) Већ си био на мардељу и то је то.

Давиде, лупио си бар три глупости овде.

то је један од могућих сценарија. ето погледај овог дечка из линка.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=09&dd=30&nav_id=545932

њему питање дал ишта и могу да докажу. али и да не могу он батица већ спава на даскама и чисти ве це.

притом не сумњам да имају и методе да докажу дело. многи су због сличних дела заиста и добили затворску казну.

ЖИДОВ НЕМА МУДА ДА ВОДИ МЕ ДО СУДА!

који може да
ти продужава боље да не знаш
колико, у зависности како му се
дигне курац)

U praksi taj pritvor produzavaju nekad i duze no sto je zakonom dozvoljeno. Goveda.

А добро, нисам навела стицај околности: да нпр. мој ћале има скроз валидан алиби, типа није био ни у земљи у време тога, а не зна се ко је то урадио. Он би био одговоран за тај злочин, само зато што је ауто регистрован на њега, шта?
Тако сам ја одговорна за све што се напише са мог компа, шта? То је курчина чиста да неког заиста могу да оптуже што је наиписао нешто на фејсбуку или твитеру.
Не постоји начин да се то докаже, једноставно, јер не постоји начин да утврдиш ко је уређај користио.

Давиде, лупио си бар три глупости овде.

Које Хуго?

U praksi taj pritvor produzavaju nekad i duze no sto je zakonom dozvoljeno. Goveda.

Тачно тако. Ти мож се намардељаш бато а да фактички ниси ни био осуђен.

Давиде, не линкује на директан чланак, него на групу чланака.

Давиде, лупио си бар три глупости овде.

...рече Хуго, навлачећи свој "Правнијада 2010" качкет.

А добро, нисам навела стицај околности: да нпр. мој ћале има скроз валидан алиби, типа није био ни у земљи у време тога, а не зна се ко је то урадио. Он би био одговоран за тај злочин, само зато што је ауто регистрован на њега, шта?
Тако сам ја одговорна за све што се напише са мог компа, шта? То је курчина чиста да неког заиста могу да оптуже што је наиписао нешто на фејсбуку или твитеру.
Не постоји начин да се то докаже, једноставно, јер не постоји начин да утврдиш ко је уређај користио.

Пусти ћалета.
Може све мурија. Људи су већ падали за таква дела. Интернет, сајбер криминал. Како мислиш да осуђују хакере и тако те? Не разумем се толико у жандарске методе да бих ти рекао конкретно како докажу али могу. То прво. Друго битно је да се ти секо, као што рекох, можеш сита измардељати а да ниси ни осуђена.

ево само узми и погледај дечка из линка. мислиш ли да би њега хапсили тек тако? тек тако а да немају ништа против њега? е па имају, зато су га и уапсили. у најгорем случају по њих, и да се ништа не докаже он се јадан нагруво у Цезеу поштено, на пример 6 месеци.

Postoje metodi... Ali generalno sajt moze da ima problema, jer je odgovorni urednik odgovoran za krivicno delo ukoliko:

1. Ako do zavrsetka glavnog pretresa pred prvostepenim sudom autor ostao nepoznat.
2. Ako je informacija objavljena bez saglasnosti autora.
3. Ako su u vreme objavljivanja informacije postojale stvarne ili pravne smetnje za gonjenje autora, koje i dalje traju.

Вечерас се на све стране изузетно квалитетно товари или сам се ја само мало ужелео сајта, па ми се причињава.

и Мулуце. Ако неће линк, отиди у гугл и куцај Б92 притвор због претњи Тадићу.

sad ne znam o čemu je riječ ispočetka, ali mylyce da li zaista vjeruješ da ne postoje načini da se provali ko je kucao sa računara?