Mac, Apple, iPhone...

  1. Fala! :-)
    Stvarno nisam mogao da provalim nigde pošto je. Svi ga imaju, mal' ne svaki drugi čovek ovde i svi su ga uzeli isto kao i ja. Niko pojma nema pošto je, niti gde može za pare da se kupi.
    Meni bilo čudno da svi imaju nešto, a niko ne zna pošto je to što ima... :-)

  2. Kod vas tamo visok standard. Mozes da ga uvaljas i za soma. Ako nadjes neku budalu koja ce toliko da da. :)

  3. ne mozes za soma, al mozes polovan za 300-400€ npr.

    ako ces ga prodajes, skuplje ces ga prodati u srbiji.

    celt

  4. Ama neću bre da prodajem ništa, nego ne znam jel' skupo, pa da ga ne zaboravljam vazda po šanku... Non-stop mi ga konobarica donosi iz kafane. :-))

  5. jes' skupo :)
    i pazi da ti ne ispadne, posto su poznati da cim pipnu tvrdu podlogu, nebitno koja je visina, ekran postane ovakav:
    http://cdn.iphonehacks.com/images/10-Jun/iphone-shattered.jpg

  6. A da li znate koliko kosta zamena displeja na Ajfonu cetvorci?

  7. Ma jook kakvi skupo :P
    500 evra sta je to!

  8. Meni prodali i neku gumarabiku za okolo njega i neki krivak za ekran, kao da se ne polupa, sve u vrednosti od tričavih 25€...jebem li im majku lopovsku!
    :-)))

  9. ma jebes to... mene zajebali kad sam kupovao telefon pa mi prodali neku kao zastitu mnogo dobru za ekran, od grebanja, i da nema otisaka, za 10ak evra, a ono najobicniji celofan da zalepim na ekran.

    doso sam kuci, zalepio, ima mehurice ispod i izgledalo jadno, razlepio i oterao sve u 3 lepe materine, dobar i ovako ekran i ne guli se. ima neko majmunsko staklo :)

    ako su nekog zajebali kod kupovine, pobedio sam, turim im ga kad me zajebu tako na brzinu.

  10. Pa meni dali i posebnu četkicu kojom ću da obrišem prašinu sa ekrana pre nego zalepim foliju, plus 4 rezervne folije.
    A evo mi ova prva stoji već 2-3 meseca, ko nova.
    Nema mehuriće, pomno sam pratio instrukcije pri lepljenju iste, a i koristio sam onu četkicu...valjda je zato! ;-)

  11. meni dali krpicu da brisem, koja je ostavljala prasinu po ekranu

  12. Eto vidiš da je bolje ovo sa četkicom.. :-))))))))

    Koje je to vaćarenje za pare, a koji smo mi bolidi kad to i platimo! :-)

  13. Је л' може да се подеси да не светли она говњива јабука на мекбуковима?

  14. Kako da daungrejdujem bejsbend na cetvorci na neku verziju kompatibilnu sa givej karticom?

  15. Kako da daungrejdujem bejsbend na cetvorci na neku verziju kompatibilnu sa givej karticom?

    SRBIJA!

  16. Ahahahahaha! Svaka čast kizo, neka si mu reko!

  17. Је л' може да се подеси да не светли она говњива јабука на мекбуковима?

    Prelepi izolir trakom.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.